Skocz do zawartości
Viperaberus

Zamocowanie mikrofonu CB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie, pytanko mam. Chciałem zamontować sobie uchwyt do szczekaczki od CB w tym miejscu, które wskazuje strzałka na podlinkowanym zdjęciu. Mogę tam wywiercić dwie małe dziurki, czy mogę przewiercić jakieś kable?

 

http://picasaweb.google.pl/pieronski.ancymon/NewAlbum121008146PM?authkey=Gv1sRgCK_dvrXi85-YQA#5371244209582291458

 

 

2.5 V6 TDI (150KM)

 

Pozdrawiam!

 

 

Ps. Orientujecie się jaka jest różnica między wersją AFB a AKN? Bo nie wiem, którą z tych wersji passata mam. :D

Edytowane przez Viperaberus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kable tam nie idą ale dla pewności wyjmij włącznik awaryjnych i będzie wiadomo a co do wersji to w bagażniku w miejscu koła zapasowego masz wlepke i na niej jest wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki wielkie. A ten włącznik to jakoś wydłubać śrubokrętem, czy jest na to jakiś tajniacki myk? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej wyjąć radio i go wypchnąć od środka, swoją drogą to nie polecam Ci wiercenia w desce zawsze to operacja nieodwracalna. Ja bym wyjął ramkę konsoli środkowej i miedzy deskę a ramkę umocował mały płaskownik zgięty pod odpowiednim katem. W ten sposób masz umiejscowienie gruszki w miejscu w którym chcesz i deskę w całości. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co od razu wiercić w desce?

Ja mam tak, praktycznie bezinwazyjnie - jedynie dwie dziurki w zaślepce.

A ponadto i wygodnie i elegancko ;)

 

P.S. Sorry za jakość zdjęć - robione "na szybko" telefonem...

20090818.jpg

20090818(001).jpg

20090818(004).jpg

20090818(002).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot! Mądrego dobrze posłuchać. :D

Dziękuje kolego, faktycznie lepszy pomysł.

 

Serdeczności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności