Skocz do zawartości
Gość 09Marek25

JAK ROZEBRAĆ TYLNE DRZWI W PASSACIE B4 95r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 09Marek25

Witam

 

Chce zamontować głośniki w tylnich drzwiach, i niewiem jak je rozebrać a dokładnie niewiem jak zdjąć te klamki pokrętła :) (to do regulowania szybk) niewiem jak to zdjąć w passcie B3 zdejmowało się osłonke i pod nią była śrubka i się odkręcało a tutaj niemam żadnej osłonki i niewiem jak moge to zdjąć . Proszę o pomoc :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b4 są te osłonki i pod nią jest śruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak je rozebrać a dokładnie niewiem jak zdjąć te klamki pokrętła

 

Ja pomogę Tobie, a Ty mnie :)

Zdejmujesz platik z rączki do otwierania szyby (lekko schodzi, podważ) i jest jedna śrubka.

Druga jest pod klamką, za którą ciągniesz jak zamykasz drzwi - też łatwo schodzi.

Boczek jest jeszcze zamocowany jeszcze na 3 zatrzaskach od dołu - wciskasz i puszcza. Nie wiem czy trzeba demontować cypelek od zamka - jak coś, to się wykręca jak korek z flaszki :) Tyle.

 

Pod boczkiem powinno być wygłuszenie drzwi - gąbka, coś styropionawego, jakieś tworzywo wkażdym razie. Miałem to kiedys demontować u siebie, ale nie wiedziałem jak to odpiąć ze spinek - czy jest jakiś knif, czy są po prostu jednorazowe. Jak już sobie z tym poradziśz (wszak głośniki warto mieć) to będzie fajnie jak mnie oświecisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 09Marek25

A własnie umnie niema żadnych osłonek :( ta klamka jest cała i niema żadnych osłonek w B3 miałem osłonke taką sprytną plastykową . A tu niema zadnej osłonki a pąd nią śrubki :( a wiec niewiem co zrobić proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 09Marek25

Najlepiej jak ktos by mi dał str :) na której jest opisane jak rozebrać tylnie drzwi. Mam opis ale ta rączka jest inna , i to jest nie do tego passata . A mi trzeba instrukcję jak zdjąć tapicerke w tylnich drzwiach w passacie B4 95r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie takiego samego paska i u mnie też jest śruba pod plastikiem sprawdz czy wszystkie klamik sa takie same może ktoś coś kombinował jest jeszcze jedena możliwość montażu sprawdz między tapicerką a klamką czy nie ma zawleczki do wyciągnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności