Skocz do zawartości
rainman777

[Archiwum] Regionalne Flagi Forumowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jasności PRZYKŁAD patrzysz z jednej strony furaka i widzisz logo forum oraz nazwę grupy/regionu patrzysz z drugiej strony furaka i widzisz logo forum i nika

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja prosze zeby napis GŚ wraz z logo był z lewej strony flagi. Troche dziwnie ze logo nie bedzie po obu stronach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przy zamówieniu flagi chodziło mi dokładnie o to na której stronie auta będzie przyczepiona flaga np jeżeli po stronie kierowcy to będzie to wyglądało tak http://img36.imageshack.us/i/dsc03087s.jpg/ jeżeli tą samą flagę zamontujemy po stronie pasażera da nam odbicie lustrzane. By uniknąć nieporozumień proszę się zdeklarować bardziej się to tyczy osób które zamówiły 2 flagi i więcej jak mają być zrobione. I najważniejsze nadruk na fladze jest tylko po jednej stronie do wyboru same logo forum lub logo i napis grupy lub logo i nick. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

czyli dobrze wykminilam :)

 

poprosze by jedna byla taka by po zamontowaniu od strony kierowcy bylo widac logo i nick a druga po zamontowaniu od strony pasazera rowniez bylo widac logo i nick czyli jedna lewa druga prawa bez znaczenia ktory nick bedzie na ktorej.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest to oczywiste ze jedna flaga na strone L a druga na strone R w przypadku tych ktorzy zamowili 2 flagi. Ja zamowilem 3, i ta trzecia to flaga "specjalna" dlatego nie upieram sie co do strony, po ktorej mialabybyc montowana, poprosto juz chcialbym ja miec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie flagi są na mój samochód i wiadome jedna ma być od kierowcy a druga od pasażera , więc nie muszę chyba tłumaczyć że chciał bym aby były widoczne napisy z zewnątrz a nie jako odbicie lustrzane bo to małe nie halo by było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obydwie flagi są na mój samochód i wiadome jedna ma być od kierowcy a druga od pasażera , więc nie muszę chyba tłumaczyć że chciał bym aby były widoczne napisy z zewnątrz a nie jako odbicie lustrzane bo to małe nie halo by było .

 

Dlatego panowie dokładnie składajcie zamówienie do Miłosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem jedną, i chce ją mieć po stronie kierowcy :) tak żeby logo było po zewnętrznej, znaczy się tak że jak stoje przy drzwiach kierowcy żebym widział co na niej pisze :P PozdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie z tymi Flagami , kiedy można się spodziewać że będą ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy czekamy :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!!

Pozdrowionka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, niestety nie mogę być w sobotę na bramce bo mam na 16:00 u medalikorzy być:[

jak już będą flagi moglibyśmy się jakoś u Ciebie na dzielnicy umówić?;) np. Tesco or somewhere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłosz, niestety nie mogę być w sobotę na bramce bo mam na 16:00 u medalikorzy być

No to flaga przepada ;)

wiesz gdzie mnie szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesio

witam, widziałem Was dziś w Częstochowie na DK1 jak mknęliście z autoflagami.

Wykonuję takie flagi standardowo w rozmiarze 45x30cm ( tkanina ) w cenie 15zł / sztukę lub 30x20cm w cenie 12zł / sztukę.

Flagi testowałem przy prędkości 200km/h i wytrzymywały takie testy ( maszt jak i tkanina ).

Ponad połowę swojej produkcji dostarczam do niemiec, a dla nich najważniejsza jest jakość.

Nadruk może być dowolny, nawet zdjęcia fullcolor.

Oczywiście flagi mogą być lewe jak i prawe ( od kierowcy lub od pasażera ).

Dla zainteresowanych kontakt: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności