Skocz do zawartości
Elwood B.

O ile można przekroczyć przebieg przy przeglądzie gwarancyjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

Mój zasadniczy problem wiąże się z pytaniem jak w temacie wątku. W poprzednio posiadanym samochodzie terminy przeglądów były wyznaczone co 15tyś. km, ale gwarancja dopuszczała przekroczenie tego przebiegu o 1000km czy nawet 1500km.

 

W dokumentach do mojego Passata nie znalazłem żadnych informacji na ten temat. Od przebiegu 14000 km komputer przed uruchomieniem wyświetla informacje "Service in XXX km". W tej chwili pozostało 100km, a termin przeglądu mam wyznaczony na przyszły tydzień. Wolałbym nie naruszyć warunków gwarancji.

 

Serwisy, do których dzwoniłem, podają sprzeczne informacje w tym temacie. Interesowałoby mnie wskazanie na dokument VW w którym byłoby to podane.

 

Dziękuje, za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a termin przeglądu mam wyznaczony na przyszły tydzień.
a w tym serwisie co się umówiłeś ile Ci powiedzieli, że możesz przekroczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym serwisie najpierw rozmawiałem przez tel. z jedną osobą i twierdziła, że absolutnie nie można przekroczyć. Dwa dni później rozmowa z inną osobą i można przekroczyć do 1500km. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym serwisie najpierw rozmawiałem przez tel. z jedną osobą i twierdziła, że absolutnie nie można przekroczyć. Dwa dni później rozmowa z inną osobą i można przekroczyć do 1500km. ;)
To najlepiej rozmawiac z kierownikiem, a moim zdaniem nie powinieneś miec żadnych problemów jeśli przekroczysz nieznacznie przebieg.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterek

Ja ostatnio bylem z autem znajomego i mial przekroczone 1200km. i nie bylo problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy dla świętego spokoju nie zrobić przeglądu swojemu Passatowi...

Podobno mam ustawiony plan serwisowy na ''long life'' i 22 tysiecy kilometrów przebiegu, jednak nie wiem czy nie powinienem zrobić przeglądu, gdyż podczas poważniejszej awarii nie chcę obudzić się z ''ręką w nocniku''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego piszesz to w dziale b6 ? Przeciez to nie sprawa techniczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w serwisie w Czestochowie powiedzieli mi ze mozna przekroczyc o max 1000 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności