Skocz do zawartości
killerVWB5FL

uchwyty rolety bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem połamały mi sie uchwyty rolety w serwisie powiedzieli ze nie mają takich sprzedawanych osobno tylko z roletą.Moze ktos sie orientuje gdzie takie cos kupie ewentualnie numer takiej czesc

64180e7712372a0cm.jpg

 

b1c1337649f02c43m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w serwisie powiedzieli prawdę, te elementy co potrzebujesz nie występują jako części zamienne, do rolety występują tylko - rączka i śrubka.

Wiec będziesz musiał szukać np na alledrogo lub giełda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze raz w ETCE i nie występują te elementy do sprzedaży, może uda się kupić roletę uszkodzoną ale z dobrymi tymi elementami.

Jak chcesz to podeślę Ci rysunek z ETKI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslałem ze jak podam i etke to moze w serwisie cos znajda.Ale jak nie ma to musze szukac uszkodzonej rolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skleić tego się nie da? klej do twardych plastików może załatwi sprawę - tylko jakiś konkretny. Miałem kiedyś taki, schnie z 20 godzin , ale trzyma jak zespawane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używałem kleju Technicoll Adhesive, taka tubka 20ml, kolor fioletowy. Koszt do 15zł, a kupiłem go w sklepie koło klubu Alba <stary Seven/Albatros...jak jedziesz wiaduktem w stronę BP to klub jest po prawej stronie zaraz koło torowiska> Jak wejdziesz do budynku to drzwi do sklepu są na lewo, a do klubu na prawo.

 

Widze , że jesteś z Nysy, ale nie każdy musi wiedzieć gdzie jest jakiś sklepik stąd taki opis drogi do niego :D

 

A tak w ogóle - ten klej schnie niby 6H...ale jak sklejasz coś grubszego, a krawędzie są poszarpane to czas wysychania wydłuża się i to dosyć dużo. Ja postawiłem element na 24H i trzyma ;) Nie wiem jak będzie z Twoją roletą, nawet jak skleisz to jak jedziesz te uchwyty poddawane są jakimś tam obciążeniom, ale spróbować można. trzymam kciuki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności