Skocz do zawartości
hiszpan1

RCD 200 czy Delta6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie. W jednym z postów wyczytałem że RCD200 wogóle nie podejdzie do passata. Nie wiem tylko dlaczego, Delta6 wejdzie po przeróbkach, a RCD200 nie.

U mnie wygląda to tak.

5b5c7313770900f9med.jpg

 

A chciałbym wsadzić właśnie RCD200. I jeszcze jedno czy ta właśnie ramka jest potrzebna do wsadzenia tych grajków tzn.RCD200 I Delta6?

c888c59fe300284dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio RCD200 wchodzi bez problemu. To radio ma rogi 90stopni więc wchodzi bez problemu. Ja tak własnie takie radio założyłem. Pod spodem mam klimatronic i wszystko ładnie pasuje. Jak znajdę zdjęcie to wrzucę tutaj i będziesz widział jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze delta bedzie sie lepiej prezentowac, nie bedzie wygladac ze jest z innego samochodu czy cos, bedzie poprostu orginalnie i super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A RCD 200 z jakiego jest samochodu? Z VW... Wygląda bardzo ładnie w p[ołączeniu z całością srodkowego panelu. wszystko pasuje idealnie. A tak wyglada w nocy

DSC00594.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major wielkie dzięki dokładnie czegoś takiego szukałem zajeb....ty konkret zapodałeś. Teraz juz wiem czego szukać i nikt mi nic nie wciśnie na alledrogo. Ta ramka co jest na fotce wyżej to z opisu Ramka Passat B5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie do takiej ramki świetnie bedzie pasować RCD 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka z opisu, bo napewno nie z kompatybilności. Ramka ma mocowanie po bokach na wkręty, a Wy po bokach macie guziki (awaryjne, szyby, fotele ESP itp) To jak chcesz to zamontowac?

Musisz miec dokładnie taki sam panel (kosz, koszyk, kieszencokolwiek) jak pod MFD MCD navigacje, i to wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie o inną ramkę nie chodziło kolego Major ja tylko o taką jaką dałeś w linku. Ta z pierwszego zdjęcia jest nie do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapomnieć o jakimkolwiek grajku narazie. Dzisiaj godz 7:00 rano dzwon z Tico. Hamowanie z 70-tki i tył Ticota został na ulicy:). Zimmermany by napewno pomogły, a tak to ponad 3 tysiączki w plecy. Przednie wzmocnienie, chłodnica, wisko,maska, zadrzak, atrapa, kratki maskujące, robocizna. :)

a69b74e6cbce8d33med.jpg

Edytowane przez hiszpan1
"kórwa"-Słowo powszechnie uważane za obraźliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co tu przeklinasz? jak by to cos zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dla podniesienia swojej męskiej wypowiedzi, ale jak cię to uraziło to przepraszam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw lepiej poprzedni post bo ktos Ci powie cos więcej w tej kwesti ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności