Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne wrażenie i czytając jego posty nie tylko tu w dziale i innym forum, że ktoś od jakiegoś czasu stara się być jak "Miel*e"

 

bez urazy a widziałeś ilu użytkownikom Miel*e pomógł ?? - mnie to też wnerwiało ale jak widać swoich zwolenników miał ...

 

no i oczywiście bez urazy ale napisz wprost o kogo chodzi i co ci zawadza albo nie pisz nic ... być może ten "ktoś" o kim piszesz tez pomógł kilku osobom ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez urazy a widziałeś ilu użytkownikom Miel*e pomógł ??
chyba nie załapałeś żartu z masowym klikaniem pomógł dla mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w kombiaku to rastaman
Moj pasio jest w KAczogrodzie obecnie . Dopiero w weekend zawitam do Whitestooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojot a czym leciałeś? Bo ja tam byłem :-P Ale ksenon nie świeci u mnie razem z ledami, świeci jak przepisy mówią, czyli oddzielnie.

 

Cinul a nie wiem, a co takiego :)? Coś trzeba zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kojot a czym leciałeś

 

Szerszeniem omijałem "oblewających" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i byłeś, nie paczyłem na Bzykacze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cinul a nie wiem, a co takiego ? Coś trzeba zdziałać?

 

Przydałoby się w elektryce pogrzebać przy okazji - ale zobaczę jak wyjdzie jak jutro nowy moduł komfortu podepnę bo mój niestety po "wodowaniu" trochę szaleje i kostki zaśniedziały. Poczyściłem spirytusem ale z marnym efektem. Także jutro będę robił zamiankę. Coś Fermon wspominał, że masz go odwiedzić niebawem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie kiedy to i ja zajade mam sprawę ....trzeba mi cos podpowiedzieć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wycieraczka z tyłu nie działa , albo wlaczy sie i staje na srodku co to moze byc:>? polonez ty dzialasz w tych sprawach co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wycieraczce masz duże kółko plastikowe i na nim jest blaszka, która przewodzi masę, wraz z obrotem kółka w pewnym momencie blaszka przechodzi w plastik i wtedy mechanizm zatrzymuje się, i może być, że masz tam syf i nie styka dobrze... Jak chcesz to ogarniemy temat:P Mam jeden mechanizm do B4 na części. Cinul, nie ma sprawy, jak coś to mogę w piątek skoczyć jak Fermon da radę ogarnąć szybki :P Choć ciężko z dolarami, a zbiornik już pusty... Kostki w przeciągu kilku dni nie powinny zgnić, ja w razie czego mogę je w ultradźwiękach kąpnąć :P Zawsze używam IPA cleaner i potrafi rozbić śniedź.

 

 

To przykład, nie z paska ale podobna zasada. Przetrzeń bez blaszki to akurat spoczynkowe połozenie wycieraczki.

 

66_1267736997.jpg

 

 

 

To co, robimy warsztat "U Krystiana" ?? :P

Edytowane przez polonez15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko że w piątki to mi nie za bardzo pasuje bo ja zawsze do 15-16 pracuję, a w ten to tym bardziej bo będziemy z Fermonem u mnie tapicerkę zakładać. W sobotę zawsze mam wolne i nie pracuję. Aaaaa dobrze, że Grzenio przypomniał bo i ja mam to samo z tylną wycieraczką że nie pracuje płynnie tylko jak przerywacz.... Musisz pogadać z Fermonem czy się jutro wyrobi, chyba że wpadniesz do niego wcześniej a ja koło 16-17 dojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy może ktoś pomóc?? mam problem ze sprężarką klimy. sprawdzałem na krótko, sprężarka chce sie włączyć ale ma opór i nic z tego. co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy może ktoś pomóc?? mam problem ze sprężarką klimy. sprawdzałem na krótko, sprężarka chce sie włączyć ale ma opór i nic z tego. co to może być?
Jakby Ci sie nie udało naprawić to chetnie odkupie przewody od klimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to chce się włączyć? Sprzęgło załącza, opór stawia sam kompresor w środku? Ja swój mam rozbebeszony na części pierwsze, jeśli po załączeniu sprzęgła nie kręci to zapomnij o nim...

 

 

Tako ło to wygląda :P

 

 

7363887700_1340658833.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje zakręcic ale staje i się wyłącza. czyli najszybszym sposobem będzie wymiana sprężaki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, regenerować nie ma czego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok to wielki dzięki za pomoc :)

 

trzeba się rozejrzeć za sprężakrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę zerknąć przy okazji, bo swoją Zexela rozbebeszyłem w drobny mak to i Twoją mogę spróbować zregenerować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z rok temu tanio , bo za ok 250 zyli kupowałem sprężarkę pod Knyszynem w sporej dziupli z alledrogo .

Edytowane przez Jedenastka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie cena przyzwoita, a sprawna? Bo w tej kwestii ciężki temat, łatwo kupić padakę... Ja na dniach kupiłem pompę wtryskową do 1Z, 500 zł niby cacy jak ta lala a po założeniu pracuje jak kiedyś Star-y, obroty na jałowym wahają się niemiłosiernie, nastawnik do czyszczenia... Więc wolę naprawić swoją :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=zjULQS3majs&feature=plcp

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności