Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

ale przyznaje się, że to mój samochód

 

czaiłem się żeby coś spsocić przy samochodzie no ale niestety dziś wyjątkowo miałem napięty harmonogram, także obyło się tylko na focie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Renault przestał gadać... :)

 

Nie ma takiej opcji. Sceniki są bardzo dobre. Przewyższają komfortem i wyposażeniem niejednego Passata z tego samego rocznika. Niezawodność również wyższa. Mam - wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej opcji. Sceniki są bardzo dobre. Przewyższają komfortem i wyposażeniem niejednego Passata z tego samego rocznika. Niezawodność również wyższa. Mam - wiem.

 

Michał,może niezawodność scenica nie jest wyższa od passata,tylko te auta są w większości mniej wyeksploatowane.Komfort i wyposażenie ok, z tym mogę się zgodzić.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez możesz jutro śmiało wpadać ;) Jak się powołacie na vw-passat to możliwe że będzie jakiś rabacik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? A na kogo się powołać:)? Znaczy jak Twój Tatko się nazywa, to z nim porozmawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polonez możesz jutro śmiało wpadać Jak się powołacie na vw-passat to możliwe że będzie jakiś rabacik
kOJOT POWIEDZ CZY ONI PRACUJA W SOBOTY I CZY JAK BEDE MIAŁ CZESCI TO MI PODEPNĄ WSZYSTKO NA MIEJSCU CZY NAJPIERW MUSZE GDZIES PODJECHAC ZEBY MI ZŁOZYLI DO KUPY I DOPIERO NA NABICIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz? A na kogo się powołaćsmile01.gif? Znaczy jak Twój Tatko się nazywa, to z nim porozmawiamsmile01.gif

 

A tatko to Andrzej 004.gif

 

kOJOT POWIEDZ CZY ONI PRACUJA W SOBOTY I CZY JAK BEDE MIAŁ CZESCI TO MI PODEPNĄ WSZYSTKO NA MIEJSCU CZY NAJPIERW MUSZE GDZIES PODJECHAC ZEBY MI ZŁOZYLI DO KUPY I DOPIERO NA NABICIE.

 

 

Jak masz części to powinni ci zrobić, ale na pewno poza ceną gruponu (dodatkowa opłata).

Choć jutro będzie nawał z tymi gruponami, jak to wiemy wszyscy chcą jak najwcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziany Fermon na Hetmanskiej przy sklepie Motula :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sceniki są bardzo dobre

 

Wtf_is_this_shit.jpg

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem akurat do motula zajezdzałem:) no i w końcu po pracy chwila dla siebie. Od soboty praca garaz praca.... ale Vento kolezki ma nowa podłoge i pare innych fajnych modów:) wiec jak złoże jutro do końca auto to pewnie zawitam w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twojego fermon nie da się nie poznać juz z daleka się rzuca w oczy hehe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twojego fermon nie da się nie poznać juz z daleka się rzuca w oczy hehe:P

 

I słychać, oj słychać, nie tylko widać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś ekipa z Białegostoku i okolic wybiera się na majóvwke? Jeśli skończe w końcu auto to jade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majówka była ponad 20dni temu, ja byłem :) ale chętnie jeszcze się gdzieś bym wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majówka była ponad 20dni temu

Nie wiem.... może to jest cykl imprez ;) jeśli chodzi o termin to 8-10 czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum VAG'a jest info o majówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klima z Groupona zrobiona, niestety kompresor powiedział papa. Ma ktoś na pożyczenie na podmiankę sprawny kompresor Zexel?'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twojego fermon nie da się nie poznać juz z daleka się rzuca w oczy hehe

hehe oj tam nie poznać:P a będzie się rzucał jeszcze bardziej w oczy jak poprawie parę rzeczy, bo powoli zbieram kasę na parę na prawde grubych modów:) a tymczasem muszę w końcu wymienić olej bo ten wygrany z Vaga się w końcu przeterminuje hehe:P no i 19-stki swoje robią czas przyszedł na dolny wachacz z lewej strony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma silnik AWX jest z Białego i jest chętny na LOGI dla porównania z moim pasztetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności