Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, szukałeś wycierałki tylnej szyby

Szukałem w kleszczelach i w białym. Jutro jeszcze przeszukam chałupe na działce, bo nie moge namierzyc gdzie to jest. Bo nie kojarze zebym sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba masz rację Cinul. Tak najlepiej wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem w kleszczelach i w białym. Jutro jeszcze przeszukam chałupe na działce, bo nie moge namierzyc gdzie to jest. Bo nie kojarze zebym sprzedawał.

 

 

OK, że tak powiem żdu otvieta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znaka na kom jakby wyszedł jakis spot dzis bo jade na działkę powalczyć z kosiarką i nie będe miał neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znaka na kom jakby wyszedł jakis spot dzis bo jade na działkę powalczyć z kosiarką i nie będe miał neta

 

To nie Ty dzisiaj po 10 miałeś ze mną mijankę na skrzyżowaniu przy Shellu na Branickiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ty w Kleszczelach robiłeś?

 

:hmm Zakupy. Parę km od Kleszczel mam wioskę i dość często passat wita w tym "mieście" :D a akacjowa można powiedzieć że jest w wolnych dniach odwiedzana codziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie Ty dzisiaj po 10 miałeś ze mną mijankę na skrzyżowaniu przy Shellu na Branickiego ??

Mozliwe ze ja.

 

---------- Dodano o 17:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:10 ----------

 

Polonez znalazłem silniczek.

OK, że tak powiem żdu otvieta

Polonez znalazłem silniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyj to srebrny B5 kombi na BI.... stał dzis ok 12 na choroszczńskiej naprzeciwko wulkanizacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulki odebrałem - odbiór jutro na mini spocie (ustalimy jeszcze gdzie) ewentualnie zapraszam po odbiór osobisty, kto jutro nie będzie mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZyj to srebrny B5 kombi na BI.... stał dzis ok 12 na choroszczńskiej naprzeciwko wulkanizacji??

 

 

A no moj :) stoi tam na codzien bo tam pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dbiór jutro na mini spocie (ustalimy jeszcze gdzie) ewentualnie zapraszam po odbiór osobisty,

Dla kolezanki trza podpiąc pod VAG-a jej B4 bo wywaliło kontrolki ABS i poduszek. Weźmie kto laptoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla kolezanki trza podpiąc pod VAG-a jej B4 bo wywaliło kontrolki ABS i poduszek. Weźmie kto laptoka?

 

Większość podpięła by się pewnie do niej ;) końcówki mają sprawne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z was do sprzedania, albo może jakiś znajomy. passka, gofra, jettke ogólnie VW w Dieselku do tysiaka. Brat poszukuje na dojazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od chłopaków z Vaga odnośnie dwóch kwestii:

 

1. Jutro o 19 pod Lidlem odbędzie się sesja fotograficzna najładniejszych aut z grupy Vag i mały materiał video. A że u nas w grupie podrasowanych aut zbytnio nie ma prócz Fermona to nie wiem czy ktoś chętny się znajdzie aby brać w tym udział. Oczywiście będziemy mile widziani. Poproszono mnie również o pomoc przy sesji fotograficznej aby trochę pocykać.

 

2. W niedzielę będzie kręcony również materiał video z wjazdu na teren zlotu. I tu prośba kierowana była pod kątem abyśmy dali cynk telefonicznie jak będziemy jechać z Białego, bo gdzieś na górce będzie kamera i kręcone będzie na dwupasmówce bo ponoć ładnie widać od strony Białego jak i Augustowa. Z naszych wcześniejszych ustaleń spotykamy się pod Wikingiem więc to raczej odpada. W związku z tym będzie możliwość ustawienia kamery w innym miejscu ale to już tak fajnie nie wyjdzie.

 

Jakieś sugestie i ustalenia z waszej strony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem info od chłopaków z Vaga odnośnie dwóch kwestii:

 

1. Jutro o 19 pod Lidlem odbędzie się sesja fotograficzna

To moze spot o 18 pod Lidlem. Odbierzemy koszulki i plakietki , pogadamy i poczekamy na sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kręcenia - niech określą dokładne współrzędne lokalizacji kamery to będzie wiadomo czy będzie trzeba robić nawrotki czy nie bo wg. mnie powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze spot o 18 pod Lidlem. Odbierzemy koszulki i plakietki , pogadamy i poczekamy na sesje.

 

można

 

niech określą dokładne współrzędne lokalizacji kamery to będzie wiadomo czy będzie trzeba robić nawrotki czy nie bo wg. mnie powinno być ok

 

Najlepiej by było jakbyśmy jechali grupą od Strony Białego ewentualnie Augustowa. Ponoć spod Wikingu to już raczej niekorzystnie będzie - tyle wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak to zawsze można podjechać kawałek w kierunku Augustowa zrobić nawrotkę na którymś wiadukcie i lecieć od strony Augustowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można zrobić spota tak jak pisał Rastaman jutro o 18 a o 19 ustalimy z Vagiem szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności