Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

... A czego się spodziewałeś w taki upał ??

 

 

 

A co ma upał do wyrwania kulki przez ciśnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma upał do wyrwania kulki przez ciśnienie?

 

Napisałeś , że wyparowała - domyśliłem się, że przez słońce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie któryś z kolegów,czy jutro są w Białymstoku jakieś ciekawe imprezy ? Jakie i gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie któryś z kolegów,czy jutro są w Białymstoku jakieś ciekawe imprezy ? Jakie i gdzie ?

 

A TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin,może coś się ciekawego znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyleciała, nie wiem jakim cudem :( Najgorzej, że samej dokupić się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja w końcu zrobiłem swoje autko:) wymieniłem serwo pompe hamulcowa, osłony nad wydechem i skrzynia biegów zrobiłem przelot wymieniłem sito w wydeszku autko już prawie gotowe na VAGA:) Przynajmniej wiem że dojadę a raczej wychamuje hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jest dobra imprezka OOFFF roooaddd ......ja jade i bedzie super !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym samym można w sobotę zorganizować jakiś spocik, odebrać koszulki i doszlifować sprawy organizacyjne związane z Vag'iem
Słyszałem coś żeby u Mańka odbiór koszulek ,chyba Cinul wiesz coś o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak - Maniek zapraszał do siebie w sobotę na mini spota z odbiorem koszulek. Ale może tak być, że trochę się nas zleci także nie wiem czy się pomieścimy. Dam znać jutro co i jak z koszulkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzie parkować :D ! najlepiej niech sie wypowie Maniek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest pierwsza ofiara pływania, w Repczycach szukają 20 latka, wczoraj pijany się utopił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest gdzie parkować ! najlepiej niech sie wypowie Maniek

 

Można stanąć chyba na tej gruntowej uliczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

Można stanąć chyba na tej gruntowej uliczce

pewnie ze tak :) nie ma lipy.

a chłopy związane z vagiem. bo jest tak że będą kręcić jakis film z tego co słyszalem pare ludzi juz wie o tym i chca zebysmy my na nim byli. i. dokladnie nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem. mają dać znać co i jak :) i sami coś skręcimy (wierzymy w Cinula) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a chłopy związane z vagiem. bo jest tak że będą kręcić jakis film z tego co słyszalem pare ludzi juz wie o tym i chca zebysmy my na nim byli. i. dokladnie nie wiem o co chodzi.

 

Owszem doszły mnie takie słuchy z nieoficjalnych źródeł, żeby się zgrać bo będą kręcić jakiś przejazd.... Oficjalnie nikt nic nie wie nawet na FB nie ma żadnego info. W związku z tym zadałem pytanie ale jak widać totalna olewka...

 

vag.jpg

 

Moim zdaniem to organizatorzy Vaga powinni odpowiednio wcześniej dać znać co do zamierzeń z filmikiem, chociażby na na FB, gdzie ustala się większość spraw związanych z imprezą. Niestety na to wygląda, że jacy organizatorzy to i taka cała organizacja. Ja osobiście jestem tego zdania, żeby nakręcić swój własny materiał (o którym wspominałem wcześniej) nie tylko w formie fotek ale i filmiku. W związku z tym powtórzę się jeszcze raz żeby, ci którzy dysponują jakimś sprzętem medialnym wspomogli mnie trochę bo ja oczywiście zrobię co w mojej mocy żeby to złożyć a z tego co pamiętam to Białas coś wspominał o montażu. Także krótkie sentencje filmowe po 20 sekund mile widziane, fotki również. Złoży się to do kupy, zrobi podkład muzyczny i będziemy mieli swój filmik. I raczej nie ma sensu nadskakiwać organizatorom i ustalać nowe zasady spotkania. Myślę że robimy po swojemu na starych zasadach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bodajże polonez widziany doslownie przed chwila na ulicy lipowej w Hajnówce

 

To ja z kolei widziałem w Kleszczelach pod "zielonym marketem" Ale chyba nie Marcinie nie zauważyłeś grafitowej padaki :D

 

Wczoraj gdzieś ok 16:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja z kolei widziałem w Kleszczelach pod "zielonym marketem" Ale chyba nie Marcinie nie zauważyłeś grafitowej padaki

 

Wczoraj gdzieś ok 16:00

A co Ty w Kleszczelach robiłeś? Ja jakoś nie mogę nikogo ustrzelić nigdzie. Poza Cinulem, ale jego auto widzę za każdym razem jak ruszam spod bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja z kolei widziałem w Kleszczelach pod "zielonym marketem" Ale chyba nie Marcinie nie zauważyłeś grafitowej padaki :D

 

Wczoraj gdzieś ok 16:00

 

Leciałem z Hajny, nie zaczaiłem Pastucha:P

Za szybko leciałem :P

 

Paweł, szukałeś wycierałki tylnej szyby:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności