Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

co kupiłeś Dawid????i kiedy chcesz się podpiąć????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, że tak też można ale jakoś nie chciałem robić komuś dodatkowych zajęć i problemów :)

 

 

 

Nie, to nie ja byłem :) a jak stan Twojego auta (ogólne info) oraz ile $$$ :)?

 

Ogólnie to masz w dziale mego Paska, 98 rok AHU 90 koników zrobione programem na jakieś 120, climatronic, przód w elektryce, kilka nietypowych bajerów:) i automat. Cena wyjściowa 11000:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyżby to Cinul mnie dziisaj ustrzelil na dworcu?? bo tak sie zastanawialem kto to trabi :P az dopiero zobaczylem wlepe z tyłu hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czyżby to Cinul mnie dziisaj ustrzelil na dworcu

 

A co też na kebaba przyjechałeś :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to masz w dziale mego Paska, 98 rok AHU 90 koników zrobione programem na jakieś 120, climatronic, przód w elektryce, kilka nietypowych bajerów:) i automat. Cena wyjściowa 11000:)

 

90 konne... słyszałem, że te silniki są awaryjne (podkreślam słyszałem), że lepsze są 110 konne... też tak sądzicie? Nie jestem znawcą ani ekspertem itd :) więc temu pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90 konne... słyszałem, że te silniki są awaryjne (podkreślam słyszałem), że lepsze są 110 konne... też tak sądzicie? Nie jestem znawcą ani ekspertem itd :) więc temu pytam :)

Od kogo to słyszałeś :) 90 i 110 to chyba najmniej awaryjne tdi-ki różnią się głównie turbina z tego co wiem. Reszta to praktycznie to samo

 

Widział ktoś generator HHO zamontowany w jakimś aucie i może się podzielić wrażeniami??

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co też na kebaba przyjechałeś

 

No a jak :) trzeba czasem :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kogo to słyszałeś :) 90 i 110 to chyba najmniej awaryjne tdi-ki różnią się głównie turbina z tego co wiem. Reszta to praktycznie to samo

 

Od osoby która zna się na autach i od znajomych którzy użytkują passaty B5. Z praktyki nie wiem bo nie używałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre żarty... W 110 turbina się zasyfia, w 90 jest turbo pancerne. U mnie w automacie jest wydajniejsza pompa 11, więc takie zwiększenie mocy nie szkodzi mu. Podaj adres tego "mechanika", to pogadam z nim, co tam jest takie awaryjne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś czas by podłączyć nowy nabytek, brakuje mi abs'u

 

Mały, ale widzę ze niezbyt udany dżołk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre żarty... W 110 turbina się zasyfia, w 90 jest turbo pancerne. U mnie w automacie jest wydajniejsza pompa 11, więc takie zwiększenie mocy nie szkodzi mu. Podaj adres tego "mechanika", to pogadam z nim, co tam jest takie awaryjne:P

 

To nie mechanik mi mówił. OK do czwartku rozważę wszytkie za i przeciw i dam znać jak coś. Ewentualnie jeszcze luknę jak to na żywo wygląda...

PS. Nic obecnie nie trzeba w nim robić?

Edytowane przez techmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie rozrusznik mi pada, jutro wymieniam elektrowłącznik bo wkurza mnie już stukanie a'la maluch:). Rozrząd zrobiony ok. 8 tyś. temu, na pasku jeszcze są litery. Poza tym gumy na drażku stabilizatora, ale to wymienię też, bo mnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Marcinie, że znasz się na autach. Powiedz mi jeszcze... Często w nim trzeba coś robić? Jakieś usterki itp? Jak "miewa" się lakier na aucie? Nie jest wyblakły i nie schodzi? Czyli po tych Twoich wymianach auto będzie jak to na alledrogo piszą "auto bez wkładu finansowego tylko jechać"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak będziesz jechał oglądać daj mi znać w pracy ew. tel to podjadę z tobą i ogarniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Mariusz, dzięki. Tylko jak możesz podaj mi jeszcze raz na prv nr tel. Bo w tamtym czasie co do mnie dzwoniłeś dzownili też inni ludzie z niezapisanymi przeze mnie numerami i nie wiem który to Twój.

Edytowane przez techmix
mały dopisek do wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę swojemu passiakowi zrobić parę abstrakcyjnych fotek :D.

Dyplom nad głową z wyróżnieniem za konkurs fotograficzny, to trzeba się starać :D

Edytowane przez Jar3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyplom nad głową z wyróżnieniem za konkurs fotograficzny, to trzeba się starać

 

W takim razie zapraszam do czynnego udziału w poradach dla amatorów w temacie "Mistrzowie shotów" Wszelkie porady oraz propozycje swoich zdjęć mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w tym roku pogoda na otwarciu sezonu będzie lepsza - więcej słońca niż rok temu i koledzy fotografowie zrobią ładne sesje :) ja już mam plan przygotowania auta pod ten event :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo tych przygotowań... powiedzcie gdzie można dobrze wyczyścić środek auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz miejscowe zabrudzenia to S PLUS na elewatorskiej jak całość to przy większych myjniach są firmy czyszczące wnętrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności