Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie mogłem kebabem :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stałem przy passku z ziomkami i machałem
No w sumie mogłem kebabem

jechałem tamtędy dzisiaj po 16 i faktycznie było sporo osób, Kamilu załatwiałeś interesy z właścicielem tansbudy? :haha Znamy się z trafiki :ok

pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W widziałes tą Łade w rowie przed światłami na wylocie z Dubin/Hajnówki (drogę tam robią)? Tylko dach widać:zeco

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, co najdziwniejsze wjechała tam tyłem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której ta łada tam była bo codziennie tą drogą jeżdże i nie widziałem jej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o której ta łada tam była bo codziennie tą drogą jeżdże i nie widziałem jej

od 15.30 do 16.30 na pewno :)

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... bywam w dubinach około 4 a pożniej między 10 a 11 więc nie mogłem na to trafić. dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bywam w dubinach

Zapraszam na kawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Znów mam do was prośbę.

Nie miałby ktoś blisko do Białegostoku i mógł mi obejrzeć tego passata?

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0-130km-comfortline-salonowy-C17887505.html

Generalnie jestem nim mocno zainteresowany i zależało by mi na możliwie dokładnej opinii czy opłaca mi się 350 km w jedna stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strusiu,poproś wpierw o vin,bo dla mnie 2.0 +kolor złotawy =angol,poźniej sie podjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toż to w salonie Opla stoi :) i chyba tam stroi od stycznia jak nie dłużej bo jak przejeżdżam tamtędy czasem to widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, nie może być angol bo jest kupowany w polskim salonie jako nowy i nie był nigdy zarejestrowany poza Polską.

Piotr, sam go widzę od jakiegoś czasu w otomoto. Wiesz, silnik mało popularny a i cena wyższa niż innych w Pb, ale jeżeli wart swojej ceny to wolę zapłacić troszkę więcej niż kupować "okazję" a potem się martwić.

Niestety nie mam blisko i dlatego proszę o wstępne oględziny bo walnąć 700 km dla samej przejażdżki to trochę szkoda.

Generalnie wybrałbym się ewentualnie po niego w sobotę o ile ktoś go by mógł wcześniej oblukać.

Mam jeszcze parę innych na oku ale niestety rozłożonych po całym kraju i muszę się zdecydować na jakiegoś po opiniach innych.

Wczoraj znalazłem ładnego w Opocznie ale jak ja go znalazłem to już był nieaktualny niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol, nie może być angol bo jest kupowany w polskim salonie jako nowy i nie był nigdy zarejestrowany poza Polską.

Faktycznie,sorki patrzyłem tylko na zdjęcia.Mam tam w serwisie opla znajomego mechanika,jutro zadzwonię i wypytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol widzę,ze jest czarny zbiornik płynu od chłodnicy tzn, że musiała być wywalona uszczelka pod głowicą. Zapytaj czy wiedzą coś na temat kto i jak to naprawiał. Bedę bardzo wdzięczny za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczędności kupie :D 100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oszczędności kupie

Po ile :P

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po ile :P

Pozdrawiam Andrzej

Po 2zł +VAT dogadamy się ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po spocie? Wygrał coś "mój" numer? :) Pytanko mam - ma ktoś speca w Białym, który wymieni mi diody podświetlenia w CB? Ja zrezygnowałem, swoją transformatorówką tego nie ruszę, bo te diody wyglądają tak: http://img691.imageshack.us/i/20110417364.jpg/ ... wymiary diody 1mm x 0,5mm :/

 

EDIT:

 

Grzechu, nr. 85 miałem :) jak wybywałem oddałem chyba dla Zimy albo Eldorado :P ( nie pamiętam który go wziął )

Edytowane przez Lukas82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ktory miales:D? . sluchajcie mam info ze chlopaczki ze zlotu co byli z augustowa jechalo ich 12 do bialego a po spocie wrocilo tylko 8 :) mieli w korycienie wypadek.tam ponoć droge robią jeden nie zauważył, przywalił w Golfa, ten w drugiego, a na nich gostek Audi najechał, a na to wszystko motocyklista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności