Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłożyli 8 mln, to szybko odzyskają. Poza tym aplikacja na "Janosiku" od dwóch miesięcy ostrzega o fotoradarach na światłach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z moim paskiem b5 3b 1,9 97r, chodzi niestety o moduł. Drzwi z lewej strony przez miesiąc się zamykają na kluczyk, przez miesiąc nie. Wydaje mi się że problem w tylnych drzwiach siedzi (tak jakby odbija coś w nich po przekręceniu kluczyka). Zaglądałem do modułu i po wysuszeniu problem nie znikł. Na module nr 3b0 959 796, na opakowaniu 8d0 927 355 na przykrywce 8d0 927 613. Szaleństwo normalnie. Jest ktoś kumaty w Białym co może to ogarnąć w rozsądnej cenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup moduł o takim samym numerze jak twój. Na alledrogo tanio wyrwiesz, ja swój utopiłem i suszenie nie pomogło. Kupiłem na allegro za 25 zł i po sprawie. Dodatkowo polecam przenieść moduł spod nóg pod kierownicę (idealnie się wpasuje pod osłonę) - ja u siebie tak zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono forumowe

jak już zapewne niektórzy wiedzą startuję w foto-konkursie w swojej miejscowości w grupie MotoBarlinek z fotką swojego paszczaka

i jak to w konkursach potrzebne są głosy

z góry dziękuję wszystkim

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wrzuciłem gwint do siebie do 3bg i potrzebna mi szybka diagnostyka zanim pojade na kanał sprawdzić dokładnie. Stuka mi z przod w zawieszeniu coś, górne wahacze czy poduszki amortyzatorów gwintu? Wcześniej nic nie stukało a teraz tłucze cały czas i mocno. Mechanik jak zmieniał przednie zawiesznie to mówił że te wahacze to takie średnie (górne dwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę podpowiedzieć po swoim przykładzie że gwint nie wybacza najmniejszych luzów. zajedź gdzieś na szarpaki i sprawdź wahacze dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kolega z forum passata napisał mi że mogą to być niedokrecone mocowania gorne na tłoczysku albo nie zastosowanie podkładek właśnie na tłoczysku orientuje się ktoś w tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Otóż szybkie pytanko: W passacie B3 z silnikiem 2.0 jest jednopunktowy wtrysk paliwa czy wielopunktowy? Otóż kupiłem używana instalację LPG zajechałem montować a gazownik mówi że komputer nie bedzie pasować bo jest do sekwencyjnego wtrysku paliwa na wielopunkcie a u mnie (niby) jednopunkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w pasku ale w poldolocie miałem zamontowaną instalację MPI a auto było GLI :) czyli instalacja z wielu punktowego wtrysku w aucie z jedno punktem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazownik cos tlumaczyl ze do tego sterownika (mini sec) nie ma ustawien dla jednopunktu. Ze wrzut fazy lotnej gazu nastepuje z kazdego wtrysku oddzielnie a u mnie powinno jednoczesnie. Tylko ze caly czas odkad go mam (2 lata) bylem swoecoe przekonany ze jest on na wielopunkcie a tutaj taki zong...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik 2.0 o oznaczeniu 2E jest na wielopunkcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakże naszą piękną północną-wschodnią granice passata b5 fl mam od nie dawna i już mam problem z układem kierowniczym (maglownicą) czy w Białymstoku zajmuje się ktoś tym profesjonalnie czy ktoś by mi kogoś polecił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białystok na Jaroszowce mi co prawda w Fordzie Galaxy regenerowali maglownice i nie narzekam. Ceny nie pamietam bo to ze dwa lata temu bylo ale wystawiaja na dodatek gwarancje na regeneracje.

Edytowane przez Foma
Regulamin pkt 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym poradzić się Was od kupna passka mija miesiąc i pytanie teraz co mogę w nim zrobić żeby był atrakcyjniejszy w wyglądzie? Jakie opony, alufelgi czym wypolerować lakier a może coś jeszcze o czym w tej chwili nie przyszło mi do głowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyby, okleić czy pomalować elementy, przeszukaj forum gdzie ludzie opisują passaty dużo ciekawych możliwości można znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy grill (bez logo), brewki, owiewki, led dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz foto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz foto ?

 

Spoko jutro zrobię i będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyj to?

20150510_191532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności