Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

To co Pany, robimy w końcu jakiegoś spota czy nie ? Może faktycznie na szybko zrobić jakieś ognisko czy coś ? Może być w domkach w Supraślu lub gdzie indziej. Bo jeszcze z miesiąc i będzie trzeba nad kuligiem pomyśleć :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna by cos zdzialac.. ja sie chetnie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ruszam na miedzyregionalny,bo grupy podlaskiej jakby juz nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grupy podlaskiej jakby juz nie bylo.

 

jakos ja tak samo myślę niestetyyyyyy no ale cóż ... trzeba nam współczuć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oszczędzę sobie pisania tych samych słów w podobnych sytuacjach, jakie miały miejsce we wcześniejszym okresie. Ze swojej strony chciałem podziękować za wszystkie propozycje spędzania wolnego czasu, które się od Was posypały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zacznijmy od początku:)

1. Odnośnie spota to możliwe jest zrobienie ogniska np. na Pólku pod Supraślem lub inne tego typu miejsce :) Jeśli nie ognisko to może zwykły spot w standardowym miejscu :) W przypadku spota zwykłego to wiadomo godzinka - dwie i do domu, przy ognisku jest to trochę dłuższa impreza :P na 4-6 godzin

2. Odnośnie grupy no cóż może jej już i niema może jest ukryta :) tak czy siak niestety ale czasy są takie że u mnie z wolnym czasem coraz gorzej, W związku z czym jeśli jest ktoś kto czuje się na siłach przejęcia funkcji opiekuna to niech śmiało się zgłasza.

 

Na razie tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jestem za zorganizowaniem ogniska. W sumie to myślałem o jakimś delikatnie zakrapianym spotkaniu. Oczywiście kto będzie chciał to wypije sobie po piwku, czy coś mocniejszego. Kto będzie mógł przyjedzie z kierowcą, a kto będzie chciał prześpi się w jakimś domku. Nie wiem tylko, czy na tym pólku w Supraślu jest coś do wynajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w takim razie trzeba szukać kierowcy :). Teraz tylko trzeba zaproponować jakiś konkretny termin i już. Nie wiem, wolicie sobote czy niedziele ? Co myślicie o 12, 13, 19 lub 20 pażdziernika, a może spotkamy się już 5 lub 6 X ?

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 i 13 października ja odpadam, bo żona ma zjazd na uczelni. Inne terminy mi pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja 12 i 19 nie mogę wesele i kawalerski... ewentualnie koniec miesiąca lub listopad??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się dopasuje do reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja propozycja jest następująca:

1. Ognisko na pólku pod Supraślem (Uprzedzam dojazd jest po leśnej drodze więc gleba raczej odpada :))

2. Termin 05.10.2013 (powinno być jeszcze w miarę ciepło późniejsze terminy mogą spowodować nieprzewidziane skutki zdrowotne :))

3. Wyjazd proponuje albo z pętli 3 (wylot z Białegostoku) albo innego dogodnego miejsca które zaproponujecie

4. Na ognisko potrzebne jest drewno więc ktoś musi się nim zająć (w ostateczności zapraszam do mnie trochę mam :))

 

To tyle z propozycji, Ja prawdopodobnie nie będę mógł uczestniczyć (do końca miesiąca imprezy weekendowe :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :), mi ta data pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mnie nie będzie :( 5.10 mam wesele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie ma sensu proponować takiej daty skoro sam nie będziesz. będzie kompromis i na koniec miesiąca to zrobimy. ja w tę sobota pracuje. niestety lipa wypada wszystko na niekorzyść . 3 pierwsze weekendy mam zajęte. większość widzę też coś ma. Albo już na początku listopada taki zimowy bardziej spot. Zresztą niech większa liczba osób się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem tego zdania, że nie ma co robić spotu na siłę. Ustalimy jedną datę i spotkamy się w większym gronie. Ustalimy jeszcze dokładnie szczegóły i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja :) a gdzie masz ?? może na tej samej imprezie będziemy się bawić :P

 

wesele będzie pare km za Łapami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności