Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej chyba będzie tak jak cinul jechał czyli ostrów, mława , ostróda ...ale czekam na inne sugestie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej chyba będzie tak jak cinul jechał czyli ostrów, mława , ostróda ...ale czekam na inne sugestie

z racji , ze ostatnio zmieniłem prace i zdazyłem juz objechac trasy z podlasia nad moze popieram ta trase. bedzie najszybciej i najlepsza droga. Mozna tez jechac ŁOmza- Ostrołęka- Szczytno- Olsztynek, asfalcik w miarę ale od cholery zakrętów. Jedź tak: https://maps.google.pl/maps?saddr=bia%C5%82ystok&daddr=52.9016525,20.5769047+to:W%C5%82adys%C5%82awowo&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.726999,18.460464&spn=0.212137,0.676346&sll=53.117109,21.203613&sspn=0.881909,2.705383&geocode=Fcm8KgMdSIdhASkdl0GPBPwfRzEse_CLzH0xcg%3BFRQ3JwMdiPo5ASnptU6F1i0cRzGdi15EzD7Pag%3BFVQKRAMduM4YASln3iYl2LL9RjEn4SeB2M87nQ&oq=w%C5%82&mra=dpe&mrsp=1&sz=9&via=1&t=m&z=11

Wrazie jakbys trafił na korek od Pucka do Władysławowa to w Pucku odbijasz w lewo na Łebcz i stamtad na drogę Chłapowską i wpadniesz pierwsza droga we Władysławowie. Ewentualnie przed Puckiem odbijasz na Starzyno i tez mozna cały kocioł objechać. Ja jestem obecnie we Władku chyba juz z 7 raz i obcykałem już te dojazdy. Jac cos trzeba więcej to pisać. Podpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z racji , ze ostatnio zmieniłem prace i zdazyłem juz objechac trasy z podlasia nad moze popieram ta trase. bedzie najszybciej i najlepsza droga. Mozna tez jechac ŁOmza- Ostrołęka- Szczytno- Olsztynek, asfalcik w miarę ale od cholery zakrętów. Jedź tak: https://maps.google.pl/maps?saddr=bia%C5%82ystok&daddr=52.9016525,20.5769047+to:W%C5%82adys%C5%82awowo&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.726999,18.460464&spn=0.212137,0.676346&sll=53.117109,21.203613&sspn=0.881909,2.705383&geocode=Fcm8KgMdSIdhASkdl0GPBPwfRzEse_CLzH0xcg%3BFRQ3JwMdiPo5ASnptU6F1i0cRzGdi15EzD7Pag%3BFVQKRAMduM4YASln3iYl2LL9RjEn4SeB2M87nQ&oq=w%C5%82&mra=dpe&mrsp=1&sz=9&via=1&t=m&z=11

Wrazie jakbys trafił na korek od Pucka do Władysławowa to w Pucku odbijasz w lewo na Łebcz i stamtad na drogę Chłapowską i wpadniesz pierwsza droga we Władysławowie. Ewentualnie przed Puckiem odbijasz na Starzyno i tez mozna cały kocioł objechać. Ja jestem obecnie we Władku chyba juz z 7 raz i obcykałem już te dojazdy. Jac cos trzeba więcej to pisać. Podpowiem.

 

super, dzięki za fachową pomoc. Jutro startuje gdzieś ok 4, jakbyś jeszcze napisał ile czasu zajmuje ta trasa to byłbym happy.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednio ok 6 godzin trasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srednio ok 6 godzin trasa.
W zaleznisci od predkosci i postojów po drodze to do 6 h. wjedziesz do Władka ok 10 czyli wtedy gdy sa najwieksze korki od trójmiasta. ale jak cos to nappisałem ci wczesniej jak mozna to objechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy którędy najszybciej nad nasz piękny bałtyk? a konkretnie do władysławowa

 

Moja trasa na Sopot - czas 6 godzin

 

Trasa.jpg

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki Panowie za pomoc, idę się zbierać i jadę jak forumowicze przykazali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj w hajnówce na lipowej passat B5 niebieski BHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę podaj - nikt nie dzwoni a 3/4 po wsi krąży z kartką sprzedam i nic więcej. Po co dzwonić w ciemno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuję części do passata b4 tzn:

klamka zewnętrzna (przód lewa oraz tył prawa) mogą być obie strony tyl

podstawę alternatora do 1,9tdi (1z,afn)

jakcoś macie to kontakt na kom 511-414-662 lub pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klamke od strony kierowcy tylko że nie ori jakbyś był zainteresowany to pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jak cos alternator cały na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lub kto by usunął kontrolkę egr by nie świeciła po zaślepieniu egr-a w 130 tdi ? Zwykłym vagiem usunięta to powraca świecenie po kilku godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie znacie jakąś dobrą stacje kontroli pojazdów w Białymstoku otwartą w sobotę, która dobrze sprawdzi auto przed kupnem. A może ktoś się podejmie sprawdzenie auta, oczywiście nie za darmo. kontakt na PW lub [email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ! 1,4 benzyna

Nowe hamulce , nowe świece i przewody ,aluski z nowymi 2 oponami , zimowki na felgach stalowych.

 

SPRZEDANY

 

http://tablica.pl/oferta/seat-ibiza-1-4-benzyna-CID5-ID3kUbD.html

Edytowane przez b4Grzenio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam płyty(chyba TravelPilot EX) do nawigacji RNS300. Potrzebuje dosłownie na chwilę, żeby zmienić język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana - szukałem pokoju do wynajęcia a teraz poszukuję mieszkania w celu zakupienia w Białymstoku. 2 pokojowe najlepiej. Jak by ktoś coś słyszał to chętnie się dowiem...:)

 

 

 

Edit:

 

Czorne B53B BMN z wlepą na klapie po lewej dziś wyprzedzone na Legionowej, pomachałem ale kierownik coś się nie zczaił chiba:P

Edytowane przez polonez15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie za bardzo nie spieszy to bedzie za jakis czas licytacja mieszkania u mnie w klatce 3 pokojowe (oszczednosciowe) 45m na pierwszym pietrze wycenione jest na 175 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a coś o stanie więcej się dowiem;)? Czy nie ma za bardzo jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności