Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście, to tylko połączenie skrzynia / silnik było lekko zaśniedziałe. Manuala chętnie bym wstawił, ale koszta zabiją ideę auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fermon - planujemy coś ostatecznie na sobotę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co planujecie jeśli nie tajemnica????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić instalację CA z aku do wzmacniacza. Pobawimy się w rozbiórkę i ciąganie kabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody wpadaj ogarniemy absa;P z Hajny masz niedaleko :-)

 

 

Ma ktoś może jakiś namiar na pokój do wynajęcia w Białym dla 1 osoby, konkretnie ja szukam...

 

 

Krystian, co robisz w piątek? Może ogarniemy szyby:)? Bo będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piatek odpada. dzisiaj i wczoraj spędziłem dwa dni w garażu a jutro niestety już plany zabiły mnie:)

Cinul w sobote z rana :) gdzies 10 czekam na Ciebie:)

Ps. przez dwa dni ogarnałem garaż i mam warsztat pierwsza klasa można już działać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w b3 z 91 jest wejscie obd? Gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w b3 jest złącze OBD I i znajduje się ono pod plastikiem od mieszka dźwigni zmiany biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonez wiem ze mam niedaleko ale nie wiem czy wogole w niedziele jeszcze bede w stanie jechac :P w piatek mam wesele a w sobote poprawiny u kolezanki na urodzinach a niedziela bedzie kac gigant :Pale jak cos to na forum zawitam w miedzy czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wal kiedy będziesz mógł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma problemu :D kiedy dam rade to się odezwe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dziwny przypał. Podjechałem autem do białego i było wszystko super. Postawiłem na parking wróciłem po 20 min. odpaliłem daje gaz do dechy a tam nic .... tak jak by turbiny nie było, no to zjeżdżam na parking gaszę auto odpalam ponownie i turbina wróciła.

 

Wie ktoś może WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może jeździ na sprzegle sztywnym zamiast dwumasy ? Czy gorszy jest komfort i jakie inne opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest temat o tym w innym dziale,poszukaj czytałem o tym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem dziś dziwny przypał. Podjechałem autem do białego i było wszystko super. Postawiłem na parking wróciłem po 20 min. odpaliłem daje gaz do dechy a tam nic .... tak jak by turbiny nie było, no to zjeżdżam na parking gaszę auto odpalam ponownie i turbina wróciła.

 

Wie ktoś może WTF ?

 

Nie wiem jak to nazwać ale problemem jest na pewno zawór podciśnienia turbiny w passacie b4 zwanym N75 a co do b6 to nie wiem, to samo i było u mnie łapał kompletnego muła i dopiero po jakimś czasie lub ponownym odpaleniu wracał do normy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojot121 jest ktoś w Białymstoku kto by mógł na to zerknąć i ewentualnie coś z tym zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo polecać ani znajdować roboty, ale dobrym fachowcem jest rozavw od nas z forum, ewentualnie zapraszam do Europegas serwis w Księżynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. przez dwa dni ogarnałem garaż i mam warsztat pierwsza klasa można już działać

 

Nie trzeba było tak picować na moje odwiedziny :) no chyba, że boisz się że cię opiekun na forum obsmaruje że garaż masz do d....

Oczywiście żartuję .... Bezpiecznik już założyłem na zasilanie jeszcze tylko konektory polutuję i okablowanie można kłaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest temat o tym w innym dziale,poszukaj czytałem o tym na forum.

 

Wszystko już było .. ale to nie odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności