Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakimi przednimi miałem problem? Można jaśniej? heh. Ja tam nic nie grzebałem w elektryce ani niczym takim to się dzieje od kupna auta czyli 3 miesiące temu... Światła wsteczne zapalają się bez zarzutu a z tyłu nie ma żadnych bajerów wszystko jest jak w oryginale 4 x elektryczne szyby, 4 poduszki, klima, brak tempomatu i sterowania komputerem z manetki więc wersja nie jest zbyt bogata i za bardzo nie ma w czym tego szukać. Mam jeszcze domykanie szyb z pilota ale nie wiem czy to istotne. Nie ma żadnych dodatków chyba że może silnik był wymieniany bądź cały demontowany i coś jest nie tak zrobione? ale przy wrzucaniu wstecznego nie ma żadnego stuknięcia czy czegoś w tym stylu silnik po prostu gaśnie jak byś kluczyk przekręcił na zgaszenie ;/ Jestem coraz głupszy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przednimi to mialem na myśli zerowanie zegarów o czy pisałeś wczesniej. Proponuje podlaczenie kabelka moze cos sie znajdzie w błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak to jest w tych silnikach, ale powinien byc elektrozawór na pompie. Ja dałbym na niego plus bezpośrednio z aku i odpalił auto, wtedy zaś włączył wsteczny i sprawdził czy zgasnie. Jeśli nie, to znaczy, że jakiś jełop podał plus do włącznika wstecznego (w skrzyni biegów) pochodzący właśnie z tamtego elektrozaworu. O ile widać jakieś przeróbki elektryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym odpiął włącznik wstecznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym że auto nie zawsze gaśnie przy wrzuceniu wstecznego i zawsze jak chce żeby zgasł to wtedy chodzi poprawnie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to będzie podjechać do Sztabina do bardzo dobrego elektryka dać mu auto do pooglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę zerknąć tylko musiałbyś do mnie wpaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy!! Padł mi wał w Passku na drugim korbowodzie obróciło panewkę i w związku z tym jutro śmigam z wałem do Białego szlifnąć. Tu pytanko, Gdzie najlepiej to wykonają? Wiem że robią to na ul. Ogrodniczki 58/1 i jeszcze na Kujawskiej. Który warsztat polecacie? Czas nagli bo do Świąt trzeba złożyć, lada dzień spodziewamy się potomka :kciuki i trochę się nie uśmiecha cała ta sytuacja :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrodniczki se odpuść jedz do zawad.. Tam robią najlepiej .

 

---------- Dodano o 20:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:26 ----------

 

http://www.bialystokonline.pl/moto-szlif-uslugi-handel-wojciech-zubrycki,firma,5161,190,08,4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozavw jak tam dojechać do tych Zawad tak mniej więcej? w Białym to byłem kilka razy w życiu, ale w Zawadach jak żyję to ni. No i kwestia tego czy zrobią mi to na dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://mapa.szukacz.pl/

 

wpisz se adres Białystok ul Sapiehy. Ciężko jest wytłumaczyć teraz po tych wszystkich przebudowach dróg.Zawady będziesz miał po lewej stronie obwodnicy lecąc od Wa-wy.

 

O której będziesz w białym to może Ci pomogę jak będę po tyrce!!:)

:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę około 9 - 10 rano, bo chcę jak najszybciej to zrobić, ale szczerze dziękuję za wszelkie chęci pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mapkę to trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie jak na razie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć wam

może ktoś mi doradzi jakie amory wstawić na tył ( b3 kombi )

bo mi puścił jeden całkowicie

tylko jakieś tanie

 

Poszukaj na alledrogo, za sztukę ok. 80 zł i będziesz miał badziew na jeden rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo ... odpisałeś na post z 2009 roku :debil :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brawo ... odpisałeś na post z 2009 roku :debil :brawo

 

Moze kolega korzysta z wtyczki do forum na telefonie i temu odpowidzial na ten stary post. Sam korzystam i mozna sie ostro pomylic (prog to Tapatalk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu widzę używa Bade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bade czyli Bada (system samsunga)? ja Andka mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności