Skocz do zawartości
Mario87

problem z podświtleniem drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam passata b5 z 1999r. Mam dwa problemy:

- problem z zamykaniem tylnych prawych drzwi od środka, po dwukrotnym szybkim naciśnięciu zamek zamyka się jednak, ostatnio pojawiło się również ( 2 razy, ale z dłuższą przerwą) w drzwiach przednich pasażera.

-problem z podświetleniem drzwi podczas otwierania. W tylnych prawych działa sporadycznie, od niedawna pojawiło się w drzwiach przednich pasażera i od strony kierowcy raz działa raz nie, często jest tak że nie działają w jednym czasie tylne i kierowcy. Zdarza się również że sygnalizacja dźwiękowa zapalonych świateł nie działa.

Dodam, że mam AA, który montowałem u fachowca.

W związku z powyższymi problemami mam pytanie gdzie szukać przyczyny???

Moduł komfortu czy przewody? dodam, że podświetlenie kabiny działa. Czy może w mało fachowym podejściu do montażu AA?? Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krańcówki w drzwiach. Było o tym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przewodów w peszlach, lubią się "łamać". jeśli nie to do zapewne masz zimne luty w części elektrycznej zamka.

Jak powiedział mój przedmówca "Było o tym na forum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc wczoraj grzebałem na forum i znalazłem co nieco więc przy najbliższej wolnej chwili biorę się za to. Dziękuję raz jeszcze i sorki za zawracanie głowy, nast razem kilka razy przetrzepię forum... pozdrawiam i zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności