Skocz do zawartości
czasi

Spot Skarżysko 30 sierpnia godz.14.00

Rekomendowane odpowiedzi

Gucio, Aneta i Paulinka odmeldowują się. Impreza bardzo udana, organizacja - duży szacun dla Czasiego. Pozdro dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podziękować wszystkim przybyłym za fajne spotkanie i cieszę się że udało się wszystkim bezpiecznie wrócić do domu.

 

Jak tam Majcin. Mam nadzieje że po drodze do LBN nie wyskakiwał z samochodu podczas jazdy tak jak to zrobił z mojego auta albo przynajmniej uprzedził że pilnie musi wysiąść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory to już wszyscy w domach mam nadzieje ;)

ja tylko wyjechałem ze skarżyska to sie toczyłem do samych Kielc 40 km/h, taki sznur aut to już dawno nie widziałem, wyjechałem ze spota o 19.45 a w domu byłem prawie o 21... a do skarland mam zaledwie 35 km.

 

ja już siedzę w pracy od 8 ... tylko czekam an fotki :D

 

kuczi co Cie tak nosiło w nocy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wyjechałem ze skarżyska to sie toczyłem do samych Kielc 40 km/h, taki sznur aut to już dawno nie widziałem, wyjechałem ze spota o 19.45 a w domu byłem prawie o 21... a do skarland mam zaledwie 35 km.

 

ja miałem to samo tylko musieliśmy wrócić wczesniej i już taki kor był koło 16 tak sie jechało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Majcin. Mam nadzieje że po drodze do LBN nie wyskakiwał z samochodu podczas jazdy tak jak to zrobił z mojego auta albo przynajmniej uprzedził że pilnie musi wysiąść...

 

 

Hehe, ze SKOTa tez wychodził na przejażdżce :)

 

kuczi co Cie tak nosiło w nocy ?

 

Spać nie mogłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Czasiego za organizację spota :padam: i wszystkim przybyłym

Impreza jak zawsze udana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobole również dołączają się do podziękowań szczególnie dla Czasi'ego i Sylwi za organizację a pozostałym za super atmosferę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pozostałym za super atmosferę

 

Dzięki :D;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
amych Kielc 40 km/h, taki sznur aut to już dawno nie widziałem, wyjechałem ze spota o 19.45

 

ja wyjechalam o 19:30 i tez sie w nim toczylam do kielc chyba z godzine :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie wy tam mieliscie korek ?? droga była prawie pusta :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy tam mieliscie korek ?? droga była prawie pusta !!

 

Dla BeMki pewnie była pusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla BeMki pewnie była pusta ;)

:-P nie zapomnij o skodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Majcin. Mam nadzieje że po drodze do LBN nie wyskakiwał z samochodu podczas jazdy tak jak to zrobił z mojego auta albo przynajmniej uprzedził że pilnie musi wysiąść...

Czarku nie chciałem żeby flaga zgubiła się :crazy:

 

też odmeldowuję się :]

Spot jak zawsze udany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuje sie i ja, dzieki za swietna atmosfere, pomimo, ze jechalem na bezalkoholowym to zabawa była przednia :) Dzieki Czasi za organizacje i swietna miejscowke! Pozdro dla wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza super udana ,czasi dobrze zorganizowane :ok: I tak jak wilku pisał powrót był ciekawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał grzesiekbe

kuczi co Cie tak nosiło w nocy ?

 

Spać nie mogłem

 

Chyba suszi. Pić ci się chciało. Powiedz prawde.

 

Nie wrzucajcie tak dużo zdjęć bo mi sił brakuje na ich oglądanie a poza tym to wogóle gdzie one są !!!

Ja jak się wzmocnie to dopiero pójde po aparat do samochodu i coś nie coś wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie tez sie podobalo na spocie bylem pierwszy raz ale mysle ze nie ostatni tylko teraz trzeba cos wymyslec tak zeby od soboty zaczac wtedy by pewnie byla lepsza zabawapozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riczard, to żeś zaszalał ;) Wrzucam zdjęcia, zaraz będzie link :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafall34

Jestem od ...dziś zarajestrowany.Wczoraj przez przypadek wjechałem z Wami na plac przy zalewie na Rejowie i zdziwiłem się jak przy bramie ktoś mi pstrykał zdjęcia:) Myślałem,że trafiłem do programu "Mamy Cię" A tu okazało się........że nieeeee.niespodzianka-Zlot Passatów.Szkoda,że nie trafiłem tu wcześniej i się nie zgłosiłem,bo chętnie dołączyłbym do Was,a tak na krzywy ryj troszką może nie pasowało i potulnie ...pocichutku wycofałem się:( Dziś troszkę żałuję,bo pewnie znalazłoby się dla mnie miejsce przy ławie i poznałbym zwolenników VW Passata.Może ktoś ma zdjęcia jak wjeżdżam w bramę...TPI 32.... za białym passatem TBU..... Pozdrawiam i mam nadzieję,że dołącze do Was następnym razem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności