Skocz do zawartości
dziimii

Climatronic nie zmienia temp powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wracając z wakacji spotkała mnie nie miła przygoda. Mianowicie padła chyba klima. Jest około 10m-cy po kompletnym serwisie (odgrzybienie + czynnik) a obojętnie jaką temp ustawie dmucha jakby powietrzem z zewnatrz. Przy ustawieniu LO chlodziła aż miło a teraz to tylko silny nawiew powietrza o śr temp. Po samodiagnozie wyskakuje 444 czyli wszystko niby ok i dziala. Wiatrak się kręci nie mam już pomyslów. Bardzo proszę o pomoc szczegolnie ze względu na panujące temp . Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć. Byłem dziś w serwisie okazalo się, że mało czynnika 100zł i po problemie chyba, że okaże się że nieszczelność bedzie ale to już na inny temat. Szkoda, że samodiagnoza nie wyświetla tego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gool

z tego co pamietam jak brakuje czynnika to climatoronic mruga przy wlaczeniu zaplonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.Proszę o poradę co robić nabili mi klimę w b5 98 rok i weszło 1175 g czynnika , a norma to700 + 50 g. Climatronik pokazuje tylko błąd 313 czujnik świerzego powietrza , poza tym innych błędów brak, klima chłodzi ładnie, ale nie wiem czy z tak przeładowaną klimo mogę jeżdzić . Proszę o wskazówki co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam jak brakuje czynnika to climatoronic mruga przy wlaczeniu zaplonu

 

Mruga wyswietlacz? Spotyka mnie cos takiego od kilku dni...

 

Gdzie jezdzicie z klima? Do serwisu VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jezdzicie z klima? Do serwisu VW?

 

W ASO z reguły się cenią za taką usługę polecam inny warsztat specjalizujący się tylko w klimatyzacji. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gool

na torunskiej w bdg biora 130pln to jest prawie na przeciwko adri powiniens znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności