Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym na forum

Popełniłem błąd bawiłem się ustawieniami nawigacji i wyłączyłem radio teraz mam cisze w głośnikach.

W Ustawieniach zaznaczyłem radio off i teraz mama ściszone radio w trybie mute Mimo zaznaczania tej opcji ponownie wyświetla przy starcie DSP i Radio jest wyciszone jak próbuję włączyć radio on to się na chwilę przywiesza menu około 10-15 sekund po czym przełącza w tryb radia i nadal cisza ( słychać jak w oddali) nie mam pojęcia jak wrócić do starych ustawień jak pozbyć się mute

Nawigacja MFD w passat 1.9 TDi fabryczna

Edytowane przez JanuszJMB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma takiego czegoś jak powrócenie do ustawień fabrycznych?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w każdym urządzeniu nawet w durnej mp3 jest takie coś jak pprzywrócenie ustawieć fabrycznych :) wiec myśle że w navi też to masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś nie tak ...

myślę, że nie zatwierdziłeś tego czego chciałeś, spróbuj kliknąć po przejściu w chcianą opcję ten przycisk z "podwójnym okienkiem", w prawej górnej części panela.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wskazówka Jacka nie pomoże to może poprostu ,zdjąć na chwilę kleme z aku i radio zrobi resecik do ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłączenie zasilania nie pomaga. Menu jest po angielsku przełączyłem opcję Radio off i teraz jest wyciszone tak zwane MUTE nie mogę ponownie włączyć bo ta funkcja po próbie przełączenia blokuje na chwilę nawigację i dalej jest off. Ustawień fabrycznych jako takiej funkcji nie znalazłem. Na razie nie mam pomysłu co z tym zrobić?

 

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

 

Czytając to forum znalazłem rozwiązanie zagadki. Bawiąc się włączyłem DSP i dlatego było radio wyciszone. Jak to mówią nie baw się gdy nie potrzeba i nie grzeb gdzie nie brak a nie będziesz mieć kłopotów. Zamykamy wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności