Skocz do zawartości
martin

Są jacyś kibice SPEEDWAY'a ?

Rekomendowane odpowiedzi

KS UNIA LESZNO bo bialo niebieskie to barwy krolewskie, a zreszta kto by tam na zuzel chodzil jakby to powiedziec jestem z tej mniejszosci leszczyniakow co zuzelka nie lubi i jeszcze zalozyli te jupitery i po galach z daleka swieca. Mimo to pozdro dla wszystkich kibicow czarnego sportu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KS UNIA LESZNO bo bialo niebieskie to barwy krolewskie, a zreszta kto by tam na zuzel chodzil jakby to powiedziec jestem z tej mniejszosci leszczyniakow co zuzelka nie lubi i jeszcze zalozyli te jupitery i po galach z daleka swieca. Mimo to pozdro dla wszystkich kibicow czarnego sportu

 

 

twoja strata że nie chodzisz, jupiterów nie założyli od tak sobie, więc się nie dziw.

mieliście piękny DPŚ , no może poza pogodą... ;)

 

z tego co wiem to nie ma w Lesznie wielu rozrywek sportowych :)

Unia to bardzo dobry klub i warto w niego inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zalozyli te jupitery i po galach z daleka swieca

Przez rok mieszkałem zaraz przy stadionie Apatora i po każdym meczu miałem rewelacyjny widok z okna na fajerwerki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez rok mieszkałem zaraz przy stadionie Apatora i po każdym meczu miałem rewelacyjny widok z okna na fajerwerki

 

teraz niestety już tak nie ma , na nowym stadionie jest jak na razie zakaz pirotechniki, policja nie wyraża zgody.

są za to inne oprawy meczów jak np jedna z sektorówek derbowych:

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko chlopaki teraz i tak mi leszczynskie jupitery w Northampton nie przeszkadzaja dlatego tylko lacha dre strata nie strata w Lesznie jest duzo sportow np:BOKS:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki żużel, powinnien stać się naszym sportem narodowym. Atmosfera na stadionach taka jak na siatkówce. Prawdziwi kibice idą na stadion zawsze niezależnie czy wygrywja nasi czy przegrywaja. Zawsze tak samo dopingują. "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". ROW RYBNIK. Troszkę kiepsko nam idzie, ale i tak jesteśmy najlepsi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

:580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce".

 

święta prawda...

 

czy wygrywasz czy nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności