Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku na Harpunie 550 ew MJ6. Resortu nie stać na coś lepszego i szybszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik?:) Mercury 115? Nie ma tragedii z tą łodzią :D Gorzej byłoby jakbyście jeszcze mieli Jesiona z silnikiem poloneza albo Kameo ;)

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku kiedyś na Jesione pływałem fajna łodka tylko jak silnik jest oki, u nas był od fiata 125 p, Kameo w ostatnim czasie także użytkowałem fajna łódz. A na harpunie Mercury 115.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki silnik? Merkury 115? Nie ma tragedii z tą łodzią Gorzej byłoby jakbyście jeszcze mieli Jesiona z silnikiem poloneza albo Kameo

 

Przemku kiedyś na Jesione pływałem fajna łodka tylko jak silnik jest oki, u nas był od fiata 125 p, Kameo w ostatnim czasie także użytkowałem fajna łódz. A na harpunie Mercury 115.

 

Zawsze mogło być gorzej :zeco

police_boat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Elblągu od kwietnia jest tak :D

4-19355.jpg

1-19358.jpg

 

200-konny "gumak" robi wrażenie w ślizgu, poza tym sieje niezły popłoch na rzece Elbląg i Zalewie Wiślanym :)

 

Kiedyś pływałem znajomego Kameo z 25-konnym Wichrem :D To robiło zamieszanie :) W tym roku próbowałem tą samą łodzią z nową 5-konną Hondą i... Zero różnicy. Jednak czterosuwy to jest to :) Jeśli chodzi o Jesiona to kiedyś ojciec miał... Super łódź, nawet w Darłowie wypływaliśmy nią w morze :) Tylko mieliśmy przerobiony napęd ze strugowodnego ze stacjonarnym silnikiem na zaburtowy, bo to zagazowane 1,5 to porażka :)

 

Wasz Harpun przy takim silniku to pewnie w powietrzu lata :)

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Kameo z 4 konnym Mercurym.... iii porażka.... to nie płynie, to się czołga ;/ wejść w ślizg to masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku ta łajba w tamtym roku była na testach w Giżycku, szkoda że byłem wtedy na Ogólnopolskim jak pamiętam, zapewne gdybym był na miejscu bym popływał. A w KPP Elbląg kolega ją ma na stanie i opowiadał lata jak rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

200-konny "gumak" robi wrażenie w ślizgu, poza tym sieje niezły popłoch na rzece Elbląg i Zalewie Wiślanym :)

 

 

Na rzece nie można szaleć. Jest ograniczenie narzucone przez Kapitanat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na rzece nie można szaleć. Jest ograniczenie narzucone przez Kapitanat

Zakaz falowania jest tylko w obrębie Bulwaru Zygmunta Augusta :P a rzeka płynie jeszcze do Drużna i w drugą stronę do Zalewu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakaz falowania jest tylko w obrębie Bulwaru Zygmunta Augusta :P a rzeka płynie jeszcze do Drużna i w drugą stronę do Zalewu :P

 

Nie tylko w obrębie bulwaru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko w obrębie bulwaru

Gdzie jeszcze?:P Spójrz na zdjęcie, które wrzuciłem - to jest na wysokości Urzędu Celnego, tam też jest zakaz? Chyba nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jeszcze?:P Spójrz na zdjęcie, które wrzuciłem - to jest na wysokości Urzędu Celnego, tam też jest zakaz? Chyba nie :P

 

No sęk w tym, że jest ;)

 

Jakbyś dostał nową łódkę to też byś dał po piźd**e :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości chyba zadzwonie do Kapitanatu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że na całej długości rzeki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości chyba zadzwonie do Kapitanatu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że na całej długości rzeki :P

 

Jest tak, że jest limi prędkości. Przecież falę zrobisz nawet wolno płynąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello Panowie i Panie,ma ktoś może fajną miejscówkę na Mazurach aby wystrzelić na przedłużony weekend z dzieckiem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz ;) Ja mam kawałek działeczki przy porcie węgorzewskim. Prąd + woda + sławojka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niektórzy wiedzą niektórzy nie ale sprzedałem swojego paska i poszukuje kombi w diselku u nas nic normalnego chyba nie znajdę i jestem zmuszony jechać do Niemiec apropos kiedy wypad na rybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykujesz się na B6 czy coś innego ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności