Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Arku kobitę mi wystraszyłeś - już się mi darła że znów coś złe zrobiłem na drodze.

 

przyjechał do wielkiego miasta i wykroczenia robił ;P :D i nawet się nie odezwał!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jeździłem swoim po Olsztynie i też mnie obserwowali jacyś goście

Jechali za mną niebieskim transporteremz białym paskiem i trąbili. H... wie o co im chodziło. Okazało się ze za fajerą siedział nasz kolega forumowicz , którego pozdrawiam.

Arku kobitę mi wystraszyłeś - już się mi darła że znów coś złe zrobiłem na drodze.

 

Krzysiu przepraszam zamiar był zgoła inny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyjechał do wielkiego miasta i wykroczenia robił ;P i nawet się nie odezwał!!!

 

Po co się odzywać przecież ty dopiero na drugi dzień jarzysz, że dzwoniłem do ciebie.

Tak na marginesie to piwo mi wisisz i wejście na spa do hotelu za odśnieżanie przy sklepach. Dawaj do Mrągowa jak najszybciej.

 

ARKU - zamiar był trafny i skuteczny - lepiej ,że to tylko ty byłeś a nie ktoś inny.

 

Poszukuję prawej strony tylnej listwy drzwiowej z chromem ogólnie potrzebna część chromowana, która uległa przegięciu przy otwieraniu drzwi - podkreślam że dużo nie dam HAHAH !!! najlepiej szybko i tanio lub darmo . W ASO tylko kompletna chrom z listwą do lakieru w OL po 170 zeta dostępna od reki.Może ktoś znajdzie taniej proszę o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ASO tylko kompletna chrom z listwą do lakieru w OL po 170 zeta dostępna od reki.Może ktoś znajdzie taniej proszę o link.

 

 

Jak chcesz jutro ci podam na sms ile taka listwa w ASO bedzie po rabacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co się odzywać przecież ty dopiero na drugi dzień jarzysz, że dzwoniłem do ciebie.

Tak na marginesie to piwo mi wisisz i wejście na spa do hotelu za odśnieżanie przy sklepach. Dawaj do Mrągowa jak najszybciej.

 

No ja już w NMR :D tam nie ściemniaj ;P raptem pare razy się zdarzyło, że na drugi dzień oddzwaniałem;p To jutro możemy się przejść na pakiernie;P :) i na basen :D:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz jutro ci podam na sms ile taka listwa w ASO bedzie po rabacie.

Dzięki Arku za info. Biorę nową z ASO za 150 zł Edi mi odbierze jak będzie w OL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Arku za info. Biorę nową z ASO za 150 zł Edi mi odbierze jak będzie w OL.

 

jak po imprezie? ;P ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jaka jest przyczyna VW TRANSPORTER 2.5 TDI 150KM przed wymianą rozrządu normalnie palił, a teraz po nawet zaklekotać nie chce??! Wszystko sprawdzane na znaki książkowo i jest OK. Jak myślicie czy może być przyczyną źle ustawiony kąt wtrysku bo dzisiaj męczyliśmy się z nim chyba z 7 godzin po wymianie rozrządu z pompą wody i paska który pędzi pompę wtryskową, jest to TDI na pompopwtryskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie jaka jest przyczyna VW TRANSPORTER 2.5 TDI 150KM przed wymianą rozrządu normalnie palił, a teraz po nawet zaklekotać nie chce??! Wszystko sprawdzane na znaki książkowo i jest OK. Jak myślicie czy może być przyczyną źle ustawiony kąt wtrysku bo dzisiaj męczyliśmy się z nim chyba z 7 godzin po wymianie rozrządu z pompą wody i paska który pędzi pompę wtryskową, jest to TDI na pompopwtryskach.

 

uzywaliscie blokady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko było tak jak trzeba znaczone na nasze znaki i na znaki silnika ale wyczytałem, że trzeba ustawić kąt wtrysku i pompę wtryskową na zegar lub vag i już dzisiaj rano miał mu ktoś inny to zrobić bo ja nie mam do tego przyrządów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznać się kto jeździ granatowym B5 3BG na blachach NO03414 chyba, bo widziałem dziś koło OBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tą benzyną z Rosji? chodzi mi o to paliwo co mrówki przewożą. mocno odbiega od naszych norm? proszę o wypowiedzi mające jakieś podstawy w rzeczywistości. historii typu : "kolega mego sąsiada, ma kolegę... się zepsuł/jest super" nasłuchałem się dostatecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam to leje juz od 3 lat i jest oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kogo kupujesz to paliwo. Najlepiej to samemu pojechać i sobie zatankować.

Jeżeli kupisz od zaufanej osoby to nie ma co się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was wie czy oryginalny kompletny hak holowniczy wypinany z vw sharana będzie pasował do passata B5:638:

Posiadam taki i nie wiem czy warto się zabierać do przekładki z sharana do paska. Z tego co się dowiedziałem to płyty podłogowe chyba :638: są takie same ale nie wiem czy mocowania haka będą pasować. Może ktoś się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to samemu pojechać i sobie zatankować.

 

czyli "ich" paliwo nie jest złe? ryzyko jest u pośrednika,tak? słyszałem już tyle urban legends o jakości Rosyjskiej benzyny że aż zastanawiałem się czym oni jeżdżą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rosyjskie paliwo to jest ono nawet lepsze niż nasze ale uwaga:confused: trzeba pamietac ze jeżeli masz takie kupic to od zaufanej osoby najlepiej jesli sama na nim jezdzi i jak bedziesz lał z bańki to nie wszystko lepiej zostawic troszke na dnie zeby nie wlac do baku syfu jaki tam napewno jest:eek::eek::eek::eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności