Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

wiele mógłbym wam opowiedzić o Palmowskim bo kumpel jego ojciec i brat kupili w sumie 6 aut ale jutro do roboty więc musze sie wyspać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arku dzisiaj na spocie mnie nie bedzie bo jestem w niemczech!!

jak przyjade po polski to sie odezwe i powiem wam wiecej o tym typie!!

Pozdrawiam z niemiec

 

Rozwiń temat i nagłośnij go. Skoro zrobił Ciebie w uja to może zrobić tak samo z innymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ojcie sie pyta o zduna zdun skontaktuj sie z ojcem (j@ceq) oto jego nr tel 601152091

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc ojcie sie pyta o zduna zdun skontaktuj sie z ojcem (j@ceq) oto jego nr tel 601152091

 

 

Co za post ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń temat i nagłośnij go. Skoro zrobił Ciebie w uja to może zrobić tak samo z innymi

 

Zdun juz napiasłem o tym typie we wczesniejszym poscie!!

Ostrzegałem juz kolegów z forum przed tym "lukaszkulfi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry i tani lakiernik potrzebny macie kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdun juz napiasłem o tym typie we wczesniejszym poscie!!

Ostrzegałem juz kolegów z forum przed tym "lukaszkulfi"

 

piszesz to odnośnie mojego zapytania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry i tani lakiernik potrzebny macie kogoś?

 

dołaczam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszesz to odnośnie mojego zapytania ?

to nie odnosnie twojego pytania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry i tani lakiernik potrzebny macie kogoś

Jest taki człowiek w Elblągu. Także zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za post ręce opadają.

Sorki Arku jeśli cię tym postem uraził mój syn ale tylko w ten sposób i w tym momencie mogliśmy zdobyć nr. do Piotrka zduna byliśmy na wyjeździe w Gołdapii i następnego dnia mieliśmy wracać przez Elbląg.

Niestety brak dostępu do kompa zmusił mnie do takiego kontaktu (akurat mój syn był zalogowany na forum u znajomej).

Poza tym nie było sensu zaśmiecać forum i zakładać nowy temat, dlatego napisaliśmy w Off Topie.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku wystarczyło napisać pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niepotrzebną blachę drzwi kierowcy do B5 z silnikiem ale bez podnośnika. Jest opcja że silnik nie ruszy bo moduł chyba jest nie do pary. Ale blacha jest :) Pasuje też do poliftowego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku wystarczyło napisać pw

Oczywiście. Tylko PW jak ktoś jest przy kompie dochodzi od razu a tak liczyłem że jakas przyjazna dusza wyśle mi na komórkę jego nr. Dlatego zdecydowałem się na Off Topa. Nawiasem mówiąc dostałem od razu przez SB. Jeszcze raz dziękuję Remkowi i przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Tylko PW jak ktoś jest przy kompie dochodzi od razu a tak liczyłem że jakas przyjazna dusza wyśle mi na komórkę jego nr. Dlatego zdecydowałem się na Off Topa. Nawiasem mówiąc dostałem od razu przez SB. Jeszcze raz dziękuję Remkowi i przepraszam za zamieszanie.

 

Dobrze Jacku postąpiłeś, bo akurat miałem już kompa wyłączonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś procedure zgłaszania naruszenia do urzędu ochrony praw konsumenta. Jeden sklep komputerowy z Ostródy delikatnie mówiać leci sobie w ch.. i co więcej dzisiaj w czasie kulturalnej rozmowy z gościem (KIEROWNIKIEM !!!) zostałem przez niego wyzwany od chamów i ogólnie rzecz ujmująć stwierdził że go wkurw... Sprawa wygląda w następujący sposób. Siostry laptop poleciał na serwis i ciągu 2 tygodni było zero odzewu od sklepu w sprawie. W tym tygodniu ten smieszny kierowniczek zdążył zwyzwać przez telefon moją matkę i dzisiaj też mnie gdzie kulturalnie pytałem o warunki gwarancji i sposób rozpatrzenia reklamacji. Sprawy nie ma co puścić bokiem tym bardziej że gościu Inter Biuro (siedziba główna w Ostródzie, filia w Morągu) tłumaczył że na rozwiązanie tej reklamacji poświęca swój prywatny czas bo jego żona leży w szpitalu. Odpowiedziałem mu że tak naprawdę nie ma co mieszać spraw osobistych w zawodowe i tym bardziej w warunki gwarancji stwierdził po mojej wypowiedzi że uwaga : jestem chamem i wkurwi.. mnie rozmowa ze mną mimo że ani go nie obraziłem tylko dobiegałem praw zawartych w gwarancji. Jeśli ktoś miał podobne jazdy proszę o pomoc pilną !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym mieście jest ktoś taki jak: Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta ;)

Idź do niego. On Ci powie co masz robić, o ile sam tej sprawy nie załatwi ;)

Kiedyś ojciec miał problem ze zwrotem czegoś co według sprzedawcy miało pasować, a nie pasowało. Ojciec chciał to oddać, ale sprzedawca powiedział, że nie przyjmuje zwrotów i go to nie obchodzi. Jeden telefon rzecznika do sklepu i gościu przyjął towar i jeszcze grzecznie przeprosił :D Powiedział tylko: "No wie Pan co!? Przecież to możnabyło normalnie załatwić. Po co zaraz gdzieś tam takie sprawy zgłaszać" :D:D:D

Rzecznik powinien pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Orneta - mało kto pod uwagę bierze że ruscy po za tym że są pijakami itp są również kosmicznie bogaci. Skąd pochodzą pieniądze ?? Napewno z bardziej ciemnych i jasnych interesów. Ale 90% aut z tego spotu chciałbym zobaczyc na żywo ... chociaż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie jak Orneta - mało kto pod uwagę bierze że ruscy po za tym że są pijakami itp są również kosmicznie bogaci. Skąd pochodzą pieniądze ?? Napewno z bardziej ciemnych i jasnych interesów. Ale 90% aut z tego spotu chciałbym zobaczyc na żywo ... chociaż ...

 

niekoniecznie z ciemnych interesów... Ruskie maja kase i wiedzą jak ja robić. bieda jest tylko w regionach mało zaludnionych... a popatrz na Moskwę, Petersburg.... Miasta prężnie rozwijające się i z zajefajna architekturą... Tylko ze jak mówisz, tam są albo bogaci, albo biedni, nie ma klasy pośredniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności