Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo hallo cicho głucho tu przez rok czy jeszcze ktoś tu zagląda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kuku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Leszek ,jestem z Elbląga .Mama zamiar uzyskać informacje na temat mojego Paska ,które będą przydatne do utrzymania przy życiu tego staruszka. Jest on ze mną od 2010roku i nigdy mnie nie zawiódł. Ma na liczniku440 kkm .Przejechał ze mną całą Europę. Był we wszystkich(za wyjątkiem Portugalii i Grecji) krajach .Czas teraz odpłacić się opieką nad nim, dlatego liczę na waszą pomoc, w sytuacjach ,w których moja wiedza jest nie wystarczająca. Jeżeli będę mógł służyć pomocą-chętnie pomogę .Pozdrawiam Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności