Skocz do zawartości
_SiWeK_

Nawigacje - proszę o porade

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Jestem posiadaczem wspaniałego VW Passata z 2003 roku. Chce wymienić swoją nawigacje, ponieważ posiadam starą MFD (napewno :P). Patrze sobie tak na allegro i szukam czegoś do 2 tyś. zł. Są różne no-name, ale słyszałem, że są kiepskie, mianowicie głubią sygnał itd., czyli w skrócie jeśli jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Wypowiedzcie się na temat co najlepiej kupić, chodzi mi przedewszystkim by navi miała windowsa, ponieważ wtedy będe mógł wgrać wszystkie mapy. A jak takich nie ma w miare sensownej cenie, to co byście polecali i dlaczego.

 

Podoba mi się np to:

http://www.pioneer.pl/pl/campaign/products/news/avicd3.html

 

Dziękuje z góry wszystkim za wypowiedzi i porady :) Czekam z niecierpliwością !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak pracowałem na wielu navi i dopóki brat nie sprezentował mi Miediona to myslałem ze odpierd... wszystkie fabryczne sie chowaja do tego sprzetu jest na win 95 chyba mam aktualna mape polski i uuropy wgrana na 2009 i jest super polecam ja z pełnym zadowolenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej na temat tego sprzętu. W jakiej cenie i jaki to model dokładnie ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za model (brak kartona po przeprowadzce) i po ile bo to brat mi go zprezentował ale sprzet suuuper sory ma karte pamieci 2GB odtwarzacz media player i jakies inne bajery ale ja głownie kozrzystam z map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie 2 miesiące temu kupiłem MEDION-a/JVC 4.3' :D Wieksza od tego jest tylko MIO 4.5'. Wgrywasz nową Automapę i śmigasz :D Navi znajdziesz na Alledrogo za około 450 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie wiem czy Wy mnie zrozumieliście dobrze.

Mi chodzi o wewnętrznął nawigacje na 2`a DIN`y.

 

np.:

http://allegro.pl/item677871628_v_s_7_cali_vw_tft_sharp_gps_dvd_divx_tv.html

 

Co sądzicie o tym ?

 

Pomóżcie panowie bo chce coś na dniach kupić, a sam nie wiem co zrobić.

 

Ewentualnie ktoś mi może powiedzieć, czy jak mam panel od klimatyzacji to można go przesunąć lekko do góry (mam na samym dole), a w to miejsce wstawić zaślepke albo jakąś pułeczke ? A na samej górze poprostu walnąć jakieś fajne radio i wtedy kupić zew. nawigacje.

 

Sam już nie wiem .... więc jeszcze raz prosze o pomoc i porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności