Skocz do zawartości
dezerter_sdz

Trasa Sieradz - Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele jadę w trasę do Szczecina i nie wiem jaka droga tam najlepiej jechać. Dostałem informacje, że dobrze jechac trasą którą widać na załączonym zdjęciu tylko boję się o stan dróg i możliwośc przejazdu po drugiej stronie A2-ki. Nie chciałbym dodatkowo płacić za drogę.

 

Może wiecie gdzie najlepiej prześmignąc? Może jechac tradycyjnie przez Jarocin, Poznań i Gorzów?

 

http://zapodaj.net/962e82fbff17.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Nie wiem czemu takie pytania sie tu pojawiają. Przecież mozesz odpalić navi i ona wyznaczy ci trasę. Nie masz navi? to są odpowiednie strony do tego np. docelu,targeo i wiele innych. Tam zaznaczasz opcje szybką krótka płatne drogi. Jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jechac tradycyjnie przez Jarocin, Poznań i Gorzów?

W tym przypadku musisz się liczyć z zawalonymi drogami pełnymi karmników dla ptaków i misiaków w nieoznakowanych radiowozach. Gorzów masz z głowy (piękna obwodnica wokół miasta, nie musisz pchać się przez miasto) za Gorzowem utrudnienia (budowa A3) ale droga w miarę przejezdna. Z mapy zapodanej przez ciebie trasa Piła - Szczeci bardzo często przeze mnie uczęszczana. Droga zadbana i nie stwarzająca więcej kłopotów,ale... no właśnie ale. Zawalona Tirami ze wschodu przemieszczającymi się na naszą zachodnią granicę, no i jak wszędzie okres wakacji i wariaci jadący nad morze (po co?). Poznań szczerze odradzam (korki szczególnie w dzień na miejskiej obwodnicy Poznania). Tak że musisz szukać alternatywnego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu takie pytania sie tu pojawiają. Przecież mozesz odpalić navi i ona wyznaczy ci trasę. Nie masz navi? to są odpowiednie strony do tego np. docelu,targeo i wiele innych. Tam zaznaczasz opcje szybką krótka płatne drogi. Jest wszystko

 

Navigacja pokaże mi 2, albo 3 trasy a mi chodzi nie o to ktora najkrotsza, a o najlepszą, nawet jeśli będzie dłuższa o to 30 km to zaoszczędzę sobie nerw.

 

Zawalona Tirami ze wschodu przemieszczającymi się na naszą zachodnią granicę, no i jak wszędzie okres wakacji i wariaci jadący nad morze

 

Nie jade na wakacje, pozatym będę jechal w niedziele.

 

Czyli droga Piła - Szczecin na + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli droga Piła - Szczecin na +

Ostatnio jak jechałem 3 miesiące temu było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam drogi Gorzow - Szczecin (przez Pyrzyce,chociaz to moje miasto) tu korki w strone Szczecina nawet do 15 km jak ktos nie ma CB lub navi to stoi 2-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres wakacyjny, to każda mieścina to korki (niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w szczególnści miasteczka przez które trzeba przejechac nad może bądż w góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności