Skocz do zawartości
Gość mol8

[ARCHIWUM] pierwsze spoty podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

1. rozavw

2. niemniem

3. gajdus

4 i 5 [Dzisiaj 0:28] Preziu: ja + Preziowa

:D

 

rozaw wez zapytaj mistrza czy sie w to wkreca bo z nowu sam sie nie zapisze i bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw
rozaw wez zapytaj mistrza czy sie w to wkreca bo z nowu sam sie nie zapisze i bedzie

a co on niepiśmienny!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak widac pare postow wyzej :P

a kij... chce czy nie chce i trak wypije :D siłą wlejemy najwyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zesz ku**a mac jaki ze mnie alzheimer :| ludzie toz ja w sobote mam wesele brata rodzionego :| kur... nie moge byc na grilu w sobote :/ omg leze se juz mam spac i tak se rozkminiamna temat grila i nagle oswiecenie... ta wiec mnie nie bedze a co gorsza nie moze sie on u mnie odbyc... :| sory za zamieszanie... co z tym robimy? dacie rade sami ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEMEN, a co za malo kucy :>:P

nie wiem dlaczego boczne kierunki ma pomarańczowe... 96 rok miał juz ciemne... ogolnie kolor jakiś znajomy :P pewnie pare czesci i z mojego pasia tam siedzi :rotfl:

po gałce zmiany biegow i kierownicy daje mu jakis 300kkm czyli znoscnie jeszcze całkiem :) pokrywa troche nie od tego silnika... bo to pokrywa od 1Z w AFN'ach widziałem z czerwonym i... ale moze to nie we wszystkich tak jest... :niepewny:

gdzie jest zbiornik na płyn do spryskiwaczy :zdziwko:

aha drzwi kierowcy jakies skoszone.. tzn listwa jakos nisko... nizej 0,5cm niz w całej reszcie ;)

 

 

a tak osobiscie to go nie znam... no coz moja kadencja na granicy RP - RB skonczyła sie wczesniej niz on sie tu sprowadził :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczofkors
gdzie jest zbiornik na płyn do spryskiwaczy

został na Białorusi :P

PS. Drzwi pasażera mają inny odcień, ale wizualnie całkiem całkiem na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam że zdjęcie robione na Antoniuku na parkingu Akropolu :P Paska nie znam ale zapytam czy to nie znajomi jacyś bo znam tych z tego salonu a jeżeli tak to już będe wiedział wszystko o tym paszteciku

 

btw czy stoi w tym komisie przy salonie ??

 

po gałce zmiany biegow i kierownicy daje mu jakis 300kkm czyli znoscnie jeszcze całkiem :)

 

no kierownica serio troche wyślizgana ale to wcale nie musi odzwierciedlać stanu passka ..... zadzwoń do gościa i sie umów i jakoś wparujemy i obadamy go na wszystkie możliwe sposoby :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

Jestem nowo upieczonym posiadaczem Paska :vw: i chciałbym sie dowiedzieć tego i owego na temat podlaskich spotów, np: czy odbywają się regularnie ( w jakich terminach ) i jak dużo ludzi się na nich spotyka, a i najważniejsze czy wstęp jest free czy też należy sie jakoś wkupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krusnik02, spoty są... no bywaja:P ludzi chetnych mało dlatego i spoty zadko, ale ostatnio troche chetnych przybywa czyli moze cos bedzie ;) ogolnie i oficjalnie za free :D ale znajdą sie chetni na wpisowy browar hehehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to doliczcie i mnie do grona chętnych na takowe imprezy, kiedyś chodziłem na spoty klubu BMW( brat posiada ) i podobały mi się zwłaszcza rzadko organizowane choć huczne grille i ogniska na których bywało naprawdę ciekawie. Moim skromnym prywatnym zdaniem należało by pomyśleć nad takimi sprawami.

Jak rozumiem podlaski klub VW to dość luźne pojęcie, i na chwilę obecną nie posiada niczego w stylu nalepka z LOGO lub klubowej smyczy?

Nie chce wywoływać rewolucji ale czy nie powinno się pomyśleć nad czymś takim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krusnik02, nalepki sa forumowe, nie ogolne VW tylko passatowskie ;) vw-passat.pl i ogolno polskie a nie regionalne :) gdyby kazdy region miął inne wlepy to by sie ludzie nie poznawali na trasach :) a zaklejac auto kilkoma wlepkami lipa ;) jeszcze sie zaklei napis pajeonier :rotfl: forumowe smycze sa równierz :) nie wiem czy jeszcze mozna zaqpic ale o takie sprawy trzeba by zapytac w dziale z gadzetami :) albo do jakiegos ga(d)zeciarza :rotfl: na pw ;)

 

gril i u nas miał sie odbyc całkiem niedawno boo w sobote :) ale organizator nawalił na maxa i teraz bedzie musiał zorganizowac cos na nowo i porządnie! inaczej bedzie służył za asfalt w niedziele na krywlanach :P hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

gajdus, to forum sie zmieniło w pogawedke!!!!!

ja jestem na zwolnieniu !!!!kiedy pijemy?

już jesteś po weselu brata wieć kiedy????kiedy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozavw, hehe jaki spragniony biedak :P

niemniem cos płakał ze w ta sobote nie moze chyba ale 3eba by sie jeszcze dowiedziec a jesli juz to gdzie pijemy ?

jedzimey do mnie na działke bo jak tak to ja musze rezerwowac wczesniej :P

a kołowac chetnych 3ba ba na nowo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ?? ja nie moge ? :D ja zawsze moge hie hie hie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba trzeba tylko wybrac dzien :> sobota?? odpowaida ? :) a pozniej miesce :) moja działka odpowiada? łazienki brak :P za to odludzie totalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba trzeba tylko wybrac dzien :> sobota?? odpowaida ? :) a pozniej miesce :) moja działka odpowiada? łazienki brak :P za to odludzie totalne :D

 

a czy napewno znów jakiegoś wesela nie masz :573:

 

hahhahahah respekt piczy kłaku :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko glucie z czopa wszystko sprawdziłem :cwaniak: nie Twoj dział kleksie żadki bujaj sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

jak nie trafie do szptala w piątek to sie piszę na bank......!!!!!!

gluty

niemniem, podaj mi numer do siebie kom na PW lub GG 4658990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta popijawa to impreza zamknięta czy można się wprosić?? Rzecz jasna nie z pustymi rękoma :evil: ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności