Skocz do zawartości
krzysztoflk

Problem z wyciągnieciem skrzyni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem nie raz wymieniałem sprzegło w golfie1.9td ,a w passacie nie moge wyciagnac skrzyni haczy kielichem o koło zamachowe jest jakies wieksze w ogóle niż w golfie.Mam pytanie czy sciagacie kielich od skrzyni przy wymianie tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic ściągać, tylko trzeba ustawić skrzynie w odpowiedniej pozycji i zejdzie. Jak masz książkę "Sam naprawiam" to jest tam opisane jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzałem i próbowałem różnie zawsze kielich skrzyni chaczy o koło zamachowe a niema miejsca z drugiej strony jak podniose,a jak obniże to zakleszcza kielich o skrzynie już wykręciłem filtr oleju z silnika zeby nizej opuscić bo haczył o belke i uniemożliwiał obniżenie silnika.Może macie jakies radę.

Edytowane przez krzysztoflk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi zejść, jak wyciągałem skrzynie to tez miałem z tym problem ale jakoś wyszła, co zrobiłem to już nie pamiętam bo było to z 5 lat temu. Kielich przechodzi na styk koło koła zamachowego. Dasz rade, tylko musisz troszkę pokombinować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wsparcie jutro zaczynam walczyc od rana ale sciągne kielich bedzie lzej wcisnąć ja potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczynam walczyc od rana ale sciągne kielich bedzie lzej wcisnąć ja potem.

To musisz uważać żeby Ci się olej ze skrzyni nie wylał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okreć skrzynia tak zeby kielich podszedł troche pod kolektor, a tył skrzyni przepchnij w strone kierownicy.najlepiej robic to w trzech bo ciezko jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej spuscic olej do miski i wyjac poloske krotka z skrzyni - jedno wprawne uderzenie i wyskakuje. a potem i tak z nia jest strasznie ciezko wlozyc skrzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półoś miałem wyjętą i też nic po wyciągnięciu kielicha od razu wyszła przestała haczyć o koło zamachowe u mnie jest jakieś duże w golfie było duzo mniejsze i skrzynka wychodziła bez problemu.Wiec koledzy żeby się nie męczyć radze od razu wyjąć kielich z skrzyni.Olej się nie wyleje otworem ponieważ jest nieco niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności