Skocz do zawartości
Gość 2305kris

dziwny problem z nawigacją

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 2305kris

witam. w moim passacie b5 fl fabryczna navi (mcd) do czasu działała bez zarzutu,jednak ostanio jakby widziała mój samochód w całkiem innym miejscu niż jest,pokazuje inne nazwy ulic,ronda których nie ma i kompletnie nieprawdziwe odległości oraz głównie czeskie nazwy ulic. niepomogła wymiana płytki na zeszłoroczną.jak temu zaradzić:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal MCD, wsadź normalne radio 1 din, kup navigacje typu np. Asus, z AUTOMAPĄ, dlaczego tak?? Bo też miałem MCD i zrobiłem tak jak napisałem, bo orginalna navi VW, ma kiepskie pokrycie Polski, bynajmniej MCD, mnie prowadzała i nigdy do celu trafic nie mogła :(

 

PS: Temat powinien byc w innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wywal MCD, wsadź normalne radio 1 din, kup navigacje typu np. Asus, z AUTOMAPĄ, dlaczego tak?? Bo też miałem MCD i zrobiłem tak jak napisałem, bo orginalna navi VW, ma kiepskie pokrycie Polski, bynajmniej MCD, mnie prowadzała i nigdy do celu trafic nie mogła

 

Tak to jest jeśli ktoś nie umie obsługiwać radia/navi! Technika z przed 10 lat Cię przerosła?! Najnowsza mapa polski ma bardzo dobre pokrycie - gdybyś nie wiedział... Ale kto co woli :)

 

witam. w moim passacie b5 fl fabryczna navi (mcd) do czasu działała bez zarzutu,jednak ostanio jakby widziała mój samochód w całkiem innym miejscu niż jest,pokazuje inne nazwy ulic,ronda których nie ma i kompletnie nieprawdziwe odległości oraz głównie czeskie nazwy ulic. niepomogła wymiana płytki na zeszłoroczną.jak temu zaradzić

 

Kolego, najprawdopodobniej Twoja navi nie widzi satelit, sprawdź w opcjach ile ich jest widocznych!

 

Stawiam że delikatnie wysunął się kabelek od anteny z tyłu navi i trzeba to po porostu docisnąć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności