Skocz do zawartości
jackmblack

Blaupunkt Hamburg MP 57 w Passacie B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

W dniu wczorajszym zainstalowałem odtwarzacz jak w temacie i zaczęły się dziać dziwne rzeczy:

1. Po pewnym czasie samo się załączyło choć po wyjęciu kluczyka wyłączyło się a nikt kluczyka nie włozył.

2. Prędkościomierz po przekroczeniu ok. 20 km/h spadał do zera zuzycie paliwa na komputerze pokładowym przechodziło na l/h wariował wskaźnik liości paliwa.

Odłączyłem przewód k-line i wszystko niby wróciło do normy ale teraz nie gra po wyjęciu kluczyka a co jeszcze dziwniejsze to mruga zapalając na sekundę podświetlanie jak kiedyś dioda w oryginalnym radiu.

Czy ktoś z was miał podobne problemu i jak temu zaradzić:638:

Pozdrawiam jackmblack:)

 

VW-passat 2002/03 highline TDi AVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj stały plus pod radio i gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,

W dniu wczorajszym zainstalowałem odtwarzacz jak w temacie i zaczęły się dziać dziwne rzeczy:

1. Po pewnym czasie samo się załączyło choć po wyjęciu kluczyka wyłączyło się a nikt kluczyka nie włozył.

2. Prędkościomierz po przekroczeniu ok. 20 km/h spadał do zera zuzycie paliwa na komputerze pokładowym przechodziło na l/h wariował wskaźnik liości paliwa.

Odłączyłem przewód k-line i wszystko niby wróciło do normy ale teraz nie gra po wyjęciu kluczyka a co jeszcze dziwniejsze to mruga zapalając na sekundę podświetlanie jak kiedyś dioda w oryginalnym radiu.

Czy ktoś z was miał podobne problemu i jak temu zaradzić

Pozdrawiam jackmblack

 

VW-passat 2002/03 highline TDi AVF

 

po pierwsze nigdy nie podlaczac urzadzen bez sprawdzenia kompatybilnosci polaczen, po drugie przeczytac forum,

 

1. podlaczyc A8 masa, A7 staly plus, A4 stacyjka, odlaczyc A3 i A5 (byc moze radio dostaje napiecie od ''tyl'' przez sterowanie antena zewnetrzna od pinu A5 'Diebstahlsicherung')

2. odlaczyc K-line

3. podjasnic podswietlnie zegarow na max (przestanie migac) lub podlaczyc podswietlenie radia nie z regulowanegow PWM-em podswietlenia konsoli tylko np swiatel postojowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności