Skocz do zawartości
Gość Arczi_88

Fabryczna navi czy coś firmowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arczi_88

Witam! Jestem tu nowy i z góry proszę wyrozumiałość :P

 

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Passata B5 z fabryczną nawigacją MCD, którą chciałbym wymienić z tym że chcę do niej założyć jakieś bajery typu Tuner TV, kamera cofania lub DVD.

I tu są moje pytania:

1. Czy założyć fabryczną nawigację MFD i ładować kasę w Tuner TV?

2. Ile wyjść ma fabryczna navi do podłączenia ww. rzeczy?

3 Czy darować sobie navi i kupić jakąś inną stację multimedialną bez nawigacji ale z DVD i TV?

 

Jestem w tym temacie kompletnie zielony dlatego zwracam się do ludzi, którzy wiedzą coś więcej niż ja. Do tego będę chciał założyć jakieś w miare dobre granie, ale z tym już dam sobie radę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mesyjasz

Kolego mam własnie MCD i proponuje coś z obszaru ZENEC, Alpine czy CLarion 2DIN z mozłiwoscia dodania modulu Navi oraz TV etc.

 

Mnie w fabrycznych mapach dobija brak np. chorwacji.. do której lubięi często jeżdże

Pozdrawiam

 

Poszukaj na allegro w dziele video (car audio)... ale ostrożnie na amerykanskie wytwory bez rds .... i chinski szajs za 300 -500 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi_88

Właśnie słyszałem że Zenec jest dobrą firmą i w Niemczech nawet dostała kilka razy jakieś nagrody. A są może fabryczne nawigacje z wbudowanym tunerem tv? A może coś JVC lub Kenwood?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mesyjasz

Właśnie kupiłem zenec 252 i czekam na sprzęt .. sprzedaje MCD z anteną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności