Skocz do zawartości
masterblasster

Wyprowadzenie kabla USB

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie radyjko pionier deh-50ub z kabelkiem usb ... nie mam żadnego ciekawego pomysłu żeby go wsadzić tak żeby był funkcjonalny czyli nie widoczyny ale łatwo dostępny ... może ktoś sobie jakos to wkomponował w jakiś ciekawy sposób.

 

Czekam na jakieś ciekawe pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam radio Alpine IDA-X100,wyjście usb jest też z tyłu.Kabel usb poprowadziłem do schowka,wyciąłem niewielki otwór bliżej lewej strony,tam jet taka perforacja.Myślę że jest to praktyczne miejsce na mojego Ipoda,w każdej chwili mogę go odłączyć i dorzucić jakąś nutkę.Ten Ipod jest tylko u mnie jako nośnik mp3.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm :D Zobacz jak ja mam :D

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak kolega wyżej

 

picture.php?albumid=270&pictureid=1133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,wg. mnie najlepszym rozwiązaniem jest wyprowadzenie kabla USB do schowka,półki pod radiem gdzie masz do niego najlepszy dostęp i jest niewidoczny.To co pokazali koledzy na zdjęciach uważam za nie spełniające Twoich sugestii(chyba,że niedokładnie widzę),a nie jest niczym innym jak port USB na panelu czołowym (jak w modelu DEH2100UB).Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie :D po co wyjście usb w radiu z tyłu jak USB i tak podpinaja z przodu :) to wyglada podobnie jakby radio miało USB na panelu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam w schowku, nic nie musiałem ciąć , przecisnąłem się jakoś. Podłączony mam WD Passport 2,5" 160Gb po formacie na FAT 32. Jeździ już ponad pół roku. Nie miałem serca zgrzytnąć dzieciakowi iPoda z komunii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprasza za odgrzanie kotleta,ale wiem że na forum miał ktoś wyprowadzony w podłokietniku z przodu. Można prosić o foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

productpic_USB3_01.jpg

Jak ktoś chce gdzieś zamontowac w desce to alpine ma fajny kabel do tego przystosowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności