Skocz do zawartości
komar_2

Zmiany w module komfortu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przeczytałem wiele postów lecz nie znalazłem do końca tego co bym chciał.

Sprawa tyczy się Passata 1.9TDI z 2004r.

Dysponuje programem VAG-COM 704

- W samochodzie było radio gamma, zamontowałem do niego nawigacje MCD i tutaj pojawił się problem. Zniknęły komunikaty wyświetlane na FIS miedzy zegarami oraz nie działa sterowanie głośności z kierownicy. Czytałem gdzieś, że to trzeba od nowa zaprogramować w module komfortu. Ktoś mi pomoże i podpowie jak to zrobić przy pomocy VAG-COM?

- Druga sprawa tyczy się zmiany domykania szyb, obecnie jest, że trzeba przekręcić kluczyk w zamku i okna się domykają. Czy jest możliwość zmiany tego by zamykały się po wciśnięciu guzika na kluczyku.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje o domykaniu szyb już się naczytałem od groma i pewnie jutro się tym zacznę zajmować.

Najważniejsze jest dla mnie sterowanie radiem z kierownicy. Ktoś mi pomoże podpowie jak to zaprogramować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeszcze raz.

Chciałem zaprogramować "Koło kierownicy" oraz "Zestaw wskaźników" za pomocą VAG-COM 704 niestety mam mały problem. Z czytałem kodowanie z identycznego autka z taką nawigacją, problem jest taki, że wpisuje nowe kodowanie i po chwili wraca do poprzedniego :(

Zapewne trzeba się zalogować do tych sterowników? Ktoś zna kody?

Kolejna sprawa to czy ktoś może mi rozszyfrować kodowanie 21115 w "Zestawie wskaźników" oraz kodowanie 008 i 118 w "Koło kierownicy"

Z góry bardzo wszystkim dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi rozszyfrować kodowanie 21115

21115, to 21 to jest wkodowana navi, i prawdopodobnie kontrolka poziomu płynu spryskiwaczy, i kontrolka zużycia klocków hamulcowych. 21115, 1 to jest Europa (pokazuje przejechany dystans w kilometrach i spalanie w l/h i l/km). 21115 Te ostatnie dwie cyfry to nie pamiętam znaczenia, ale raczej jest dobrze. Z kierownicą nie pomogę bo nie mam wielofunkcyjnej i nigdy nie szukałem nic na temat jej kodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Będę cos kombinował może uda się cos wymyślić.

Z kierownicą pewnie metodą prób i błędów prędzej czy później cos wymyślę to napisze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ;))

widzę że KTOS tutaj się wypowiada na temat sterowania z kierownicy,

Proszę napiszcie mi czy jest duzo problemu po wymianie kierownicy na odpowiednia zrobic sobie sterowanie ;) ? Czy jest różnica czy kiera od passata, golfa, leona lub audi ? Bo tam 3ramienne były duuuzo ładniejsze :)

Z góry dziękuję zaodpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju co ja mogę powiedzieć :) Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz bardzo dziękuje :)

Strona bardzo przydatna za równo do passata jak i mojego golfika :)

Ma Pan u mnie piwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest, na gg masz w podpisie Diagnostyka komputerowa VAG a tutaj takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności