Skocz do zawartości
Gość SysiO

Passat B2 - Blacharka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SysiO

Witam jestem bardzo młodym (17 lat ) entuzjasta passata, mam passata b2 w wersji z silnikiem diesla o nadwoziu Hatschback. Był on uzywany przez mojego tate. Ale tata zmienił na kombi xD. Mój passacik jest z 83 roku jest w dobrym stanie gdyby nie blacha ;/ Mam pytanie czy ktos ma bądz zna kogos kto za grosze sprzedał by całą budę bądz samochód moze byc niezadbany w srodku czy uszkodzony silnik chodzi mi o samo nadwozie. Moim marzeniem jest skończyć prace nad passatem do dnia w którym otrzymam prawo jazdy. Pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre nadwozia w handlu nie wystepują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

No moze i masz racje ale chodzi mi chociaz o takie zeby progi i podłoga były zdrowe nadkola troszeczke. Przez całe wakacje mam zamier pracowac a co zarobie z 700PLN mam zamiar przeznaczyc na samochód xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze ciężko będzie Ci znaleźć taka budę. Co by nie mówić autka te maja już parę lat, i co za tym idzie ząb czasu nadgryza je coraz mocniej.

Ale życzę powodzenia w szukaniu nadwozia, może coś trafisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkim ktore ogladalem pekaly podluznice na wysokosci przegrody - mniej lub bardziej, ale zawsze... czesto wlasciciele nawet nie wiedza o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zewnetrzne w dowolnym sklepie. ale to akurat najmniejszy problem - zgnile sa zazwyczaj jeszcze wewnetrzne i brzeg podlogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

Kruca fuks :P To widze ze moje marzenie pójdzie sie tymtyrym. A tak swoją drogą ile kosztuje lakier ? tak zeby mi stykneło na samochód .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to dobrze zrobić, to kwota będzie szła w tysiącach...najlepiej jakbyś sam sie za to wziął ale wiadomo umiejętnosci trzeba mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

no własnie ;// a mamony nie za wiele ;/ Mój plan był taki zeby kupic bude w stanie dosc dobrym bynajmniej lepszym od mojej tą oddac na złom zostawic niektóre czesci walnąć niebieski lakier z tym nie bedzie problemu bo mój tata to mechanik blacharz i lakiernik w jednej osobie xD Aparature do malowania mam wiec luzik. A później tak z rok bawic sie wnętrzem :P Nikt geniuszem sie nie urodził, więc jesli nie bede próbował to sie nie naucze :P Wiec jeszcze raz powtórze Ze jesli ktos by miał taka bude do sprzedania byłbym zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz sprzedam Ci mojego passka za 2,5tys a tego oddaj bo blacha to tragedia. Zostaw sobie dobre częsci. u mnie blacha jest cacy - po częśiowym remoncie i auto ma same bajery. nie chce go sprzedać byle komu, jeśli kochasz te passaty to polecam bo mój jest dla konesera. silnik złotko - tylko jechać!!! był w VW TRENDS!!! tu podaje namiary - możesz go zobaczyć:

 

http://www.oldpassats.eev.pl/viewtopic.php?t=10

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32307

 

polecam!!!

wystawiłem go za 3tys, ale jeśli kochasz passki to daje zniżkę.

jeśli Twój ojciec jest mechanikiem to będę dumny jak odpicuje mojego passka na igiełkę - bo tego dla niego ostatecznie chciałem...

Edytowane przez volks85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

Noo fajny jest a nawet zaje**** bardzo lubie te samochody i własnie chciałbym zeby to był mój pierwszy wóz, Kupiłbym ale narazie nie mam kasy jak uzbieram to dam znac mam nadzieje ze jeszcze w tym roku sie uda. Bedziemy myslec :P

 

Tylko jeden taki mały problem kombi ;/// ja chcę hatchbacka. Kombi mam, znaczy mój tato :P czerwonego :P prawie idealny :P

Edytowane przez SysiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz, ale się zastanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volks85 powiem ci że twój passio wymiata:)

A SysiO lepiej uzbieraj te 2,5tys moim zdaniem dobra bude do twojego bedzie trudno znaleźć w dobrym stanie a żeby twojego odrobić to troche kaski będziesz potrzebował.

Pozdrawiam:)

Edytowane przez mazur123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

No ja wiem tylko co ja z tym kombikiem bede robił xD Jak by nie bylo troche długosci to ma, a hb jest w sam raz jak dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żeby kombi i hatch mialy ta sama dlugosc w srodku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długość jest mniej więcej identyczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiO

Dobraa ale jednak **** tego kombi jest taka xD no wiecie :P a **** hb xD wyglada jak w ferrari po małej stłuczce :P

 

nie przeklinaj!!!

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanie całego samochodu w promocji kosztowało mnie równe 2000. Do tego sam musiałem go rozebrać przed i ubrać po malowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności