Skocz do zawartości
paput

Spocik w Sandomierzu [21 czerwca, godzina 14:00, nad Wisłą]

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wszystko fanie pięknie ale może gdy sie spotkamy może zorganizujemy się i ktoś może przytaszczy jakiegoś grilla no bo chyba nie będziemy stać w kółeczku i gadać ze sobą :) bo piwko chyba odpada bo większość przyjedzie sama. Ja mogę wsiąść węgiel ze sobą i poszukamy jakiegoś miejsca na grilla. Koledzy z Sandomierza pewnie znają jakieś miejsce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie niech userzy z Sandomierza pomyślą czy na tej miejscówce można rozpalić grila.

Poza tym niech każdy w swoicm zakresie weźmie ze sobą jakiś leżak, kocyk i co tam może się przydać. Może ktoś kto ma nie daleko weźmie ze sobą grila lub nawet dwa, są jacyś chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
godz i miejsce ustalimy później

 

Czarek moja propozycja jest to stacja BP między Górnem a Środkiem po trasie nr 74 w stronę Opatowa, jest dość duży parking i można przy okazji zatankować nasze gabloty i kupić sobie coś na drogę ;)

adres :

Górno-Parcela

26-008 Górno

nie da się nie zauważyć :)

co Wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że pomysł sie spodobał więc tak ja oferuje się wsiąść worek węgla i jakąś rozpałkę kiełbacha itd każdy we własnym zakresie. Niech ktoś teraz pomyśli żeby przytargać jakiegoś grilla i będzie klawo a osoby które znają dobrze te okolice pomyślały by gdzie zrobić grilla w zadaszonym miejscu bo jak walnie deszczem to będziemy siedzieć w autach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Co do żarcia na grilla to chyba będzie najlepiej zebrać na spocie odpowiednią ilość kasiory podjechać do sklepu i zakupić tyle ile trzeba..bo ten przywiezie za mało ten nie weźmie nic i będzie lipton...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do żarcia na grilla to chyba będzie najlepiej zebrać na spocie odpowiednią ilość kasiory podjechać do sklepu i zakupić tyle ile trzeba..bo ten przywiezie za mało ten nie weźmie nic i będzie lipton...

 

Wojtek, to zawsze jest jakiś pomysł, choć Sandomierz jest na tyle mały (przynajmniej mi się tak wydaje), że jak będzie nas z 40 osób, to trudno kupić dla każdego kiełbasę. :) A w moim regionie już nie raz robiliśmy spoty z ogniskami i jedzeniem we własnym zakresie i na prawdę nie było problemu. :) Po prostu napisać, że każdy bierze co chce i będzie oki. Ale oczywiście można się złożyć, tylko koledzy z Sandomierza niech poszukają sklepu, w którym na pewno będą mieli potrzebne nam rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech zostanie opcja że każdy przywozi swoje jadło ze sobą itd tylko teraz musimy wygłówkować miejsce zadaszone itd ano i grilla trzeba przywieść!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech zostanie opcja że każdy przywozi swoje jadło ze sobą itd tylko teraz musimy wygłówkować miejsce zadaszone itd ano i grilla trzeba przywieść!!!!

 

Jeśli chodzi o grilla, to ja niestety nie mam... Wujo ma tylko betonowy na stałe w ogrodzie, więc nie da rady hehe. :) Jeśli chodzi o grilla, to na zdjęciach widać, że jest pełno miejsca, więc chyba nikt nie powinien mieć coś przeciwko, żeby tam rozpalić. A jak mowa o planie B w razie deszczu... Osobiście nie kojarzę w okolicy nic zadaszonego, żeby paski poustawiać... Ale niech się wypowiedzą miejscowi, bo ja aż tak dobrze nie znam Sandomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zadaszonym miejscu bo jak walnie deszczem to będziemy siedzieć w autach ...

 

Napewno znajdzie się miejsce w Sandomierzu z jakimiś wiatami czy lokal z parasolami wzdłuż Wisły. Pozatym prognozy długoterminowe są optymistyczne.

 

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 15:55 ----------

 

nemO, czy uważasz że zaproponowana miejscówka jest dobrą propozycją i drugie czy mógłbyś skombinować ze dwa grille, ja wezmę walizkowy, ale on jest nieduży i nie wszyscy się doczekają na kiełbaskę. Jak byś się nie mógł się zabrać to ktoś od nas podjedzie i pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że grilla nie posiadam dgdyby miał to bym zabrał. Popytam kumpli ale marne szanse!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei

Miejscówka dobra na spotkanie apotem proponuję następujący plan

 

- spotkanie nad wisłą przyjazd i poznanie się jak mordy wyglądają

- jedziemy na parking pod urząd miasta w niedzielę pusty powinien być i zwiedzamy starówkę dla ciekawych miesc widzianych w serialu OM fotki z miejsc z serialu np posterunek policji to brama między podwórkiem a uliczką :)

- czas wolny każdy zwiedza co chce w koncu kazdy chwile sam pobyć chce powiedzmy 30 min

- wyjazd w zależności odpogody w góry pieprzowe jak będzie padało to odpada

http://www.sandomierskie.com/Sandomierz/pieprzowe/pieprzowe1.htm

- wspomniany grill - podjadę w tym tygodniu do szkoły rolniczej którą mam przez płot jest tam ODR a przy nim hotel z altaną na grila rozpytam sie co i jak i tam byśmy w spokoju pogrilowali a moze i ognisko by rozpalił. Zapytam ile ewentualnie by kosztowało przygotowanie grila przez nich.

Co do grila nad wisłą to dla mnie odpada za duzo tamludzi buraków itp chyba że ktoś chce aby mu w miske zaglądali.

O postępach przygotowań poinformuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właściwie przygotowany spot-plan, z tym grilem na ODRze jest dobry pomysł i dobrze by było go wcielić w życie (teren prywatny i nikt dziba nie będzie nam wtryniał tak jak pisałeś mogłobyć przy Wiśle). Krótka wycieczka poznawcza po Sandomierzu też jak najbardziej pasuje a z górami pieprzowymi zobaczymy na miejscu jak się opowie większość. Jacku działaj z tym miejscem na posiadówkę przy grilu a jak będzie możliwość to przy ognisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

A mi się w pasku wysypał silnik:(

Więc auto będzie (mam nadzieje że w niedługim czasie) odstawione na warsztat i silnik zostanie wyremontowany...

Nie wiem czy do spota się z tym wszystkim da radę wyrobić...więc na tą chwilę niestety odpadam z listy...buu:(

Mam nadzieję że dzisiaj się dowiem jakiś konkretów typu (kiedy będę mógł odstawić auto, i ile będzie trwała naprawa)

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc po kolei

Miejscówka dobra na spotkanie apotem proponuję następujący plan

 

- spotkanie nad wisłą przyjazd i poznanie się jak mordy wyglądają

- jedziemy na parking pod urząd miasta w niedzielę pusty powinien być i zwiedzamy starówkę dla ciekawych miesc widzianych w serialu OM fotki z miejsc z serialu np posterunek policji to brama między podwórkiem a uliczką

- czas wolny każdy zwiedza co chce w koncu kazdy chwile sam pobyć chce powiedzmy 30 min

- wyjazd w zależności odpogody w góry pieprzowe jak będzie padało to odpada

http://www.sandomierskie.com/Sandomi...pieprzowe1.htm

- wspomniany grill - podjadę w tym tygodniu do szkoły rolniczej którą mam przez płot jest tam ODR a przy nim hotel z altaną na grila rozpytam sie co i jak i tam byśmy w spokoju pogrilowali a moze i ognisko by rozpalił. Zapytam ile ewentualnie by kosztowało przygotowanie grila przez nich.

Co do grila nad wisłą to dla mnie odpada za duzo tamludzi buraków itp chyba że ktoś chce aby mu w miske zaglądali.

O postępach przygotowań poinformuje.

 

I super. ;) Dobrze, że znalazł się ktoś kompetentny znający tereny okoliczne, bo ja w Sandomierzu byłem jedynie na giełdzie i na basenie, więc nie wiem co gdzie i jak. :D pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem organizacji zlotu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie plan rewela!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlamnie też grila zabiore na spocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Już wsio dobrze z silnikiem:D wyzdrowiał hehe:p

Oczywiście na spot zajeżdżam czerwoną strzałą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wsio dobrze z silnikiem wyzdrowiał hehe

Oczywiście na spot zajeżdżam czerwoną strzałą

 

To super no i dobrze że się skończyło na strachu. Ale trzeba pamiętać aby sprawdzać stan oleju w silniku a teraz sądze że będziesz to miał na szczególnej uwadze.

 

Ponadto nikt ze świętokrzyskiego nie ma dobrych opini po naprawach u rodzimych mechaników. Zapraszam do stworzenia mapy mechaników świętokrzyskich, która będzie pomocna przy wyborze specjalisty czy nagłej awarii w trasie. Proszę o opinię i kontakty w tym wątku: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=54541

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na mechanikach sie nie wyznaje robie wszystko u siebie w stodole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności