Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo aż idę do kumpla sprawdzić młynek :lol nie do kawy :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala? I juz grudzien, swieta a za chwilke juz wakacje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziala? I juz grudzien, swieta

 

 

Działa działa ;)

 

Śfinta śfinta i po śfintach :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to ino trzask i już majówka, czerwcówka, a potem może i coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie Smerfetki Smerfy

 

Zapewne frekwencja na spotach oraz aktywność na forum jest moją osobistą porażką.

Czy ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił jako opiekun grupy Łódzkiej i uzdrowić tą sytuację ?

Myślę że do nowego roku wybierzemy opiekuna który ożywi sytuację.

Proszę o Wasze propozycje i sugestie.

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniać.

Piotruś kwestia opiekuna według mnie ma tu nic do rzeczy.

Czy Ty czy poprzedni, czy następny, każdy z Was zmierzy się z pewną rzeczą z którą jest bardzo, bardzo ciężko wygrać, a mianowicie:

- życie pędzi do przodu, pojawiły się dzieci, kredyty, hipoteki, remonty, pogarsza się sytuacja z pracą w regionie, rosną koszty bezpośrednie i pośrednie.

Z tym nie damy rady.

Jasne, trzeba próbować ale to nie jest kwestia opiekuna.

Każdy spot, spotkanie niesie za sobą koszty (paliwo, czas, możliwość). Z tym dziś również ciężko.

Sam wiem po sobie, kiedyś było hasło "jedziemy" i jechałem a teraz to najpierw sprawdzam czy w ogóle weekend wolny, potem czy jestem w ogóle w kraju a potem kiedy ostatni raz poświęcałem czas np. córce i żonie.

Dopiero potem mogę podjąć decyzję czy mogę pojechać.

 

Ostatnio jak byłem w domu przez cały weekend i nigdzie nie pojechałem to mnie córka zapytała dlaczego już nie pracuję i czy coś się stało.

Na początku nie potrafiła zrozumieć, że będę cały weekend w domu a potem przytulała mnie co kilka minut.

Dziś niestety już to tak wygląda i takie akcje dają do myślenia.

Więc jak dla mnie pozostań, zawsze jesteś dostępny, zorientowany, chętny (jak by to nie zabrzmiało :D).

 

edit:

a jak potrzebujesz jakiegoś pocieszenia to spróbujemy się ustawić na jakieś :tankujemy: i może staropolskim obyczajem smutki odejdą ;).

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne frekwencja na spotach oraz aktywność na forum jest moją osobistą porażką
A tam pierd...lisz pan jak .....
wybierzemy opiekuna który ożywi sytuację.
Tego już nie ożywisz.

 

Stare piękne czasy już nie wrócą, nie wróci kwadrat i drift parkingowy, chipowanie cienkasa, a nie to było vagowanie :), cytronela nie będzie się lała prosto z plastikowej kuli 5l. Nikt już nas nie przewiezie "suką" w klatce po mieście. I nie ma potrzeby wieść ze sobą agregatu pod Tomaszów, żeby kawałek światła było. I nikt już nie postawi "pięć na białego".

 

Jesteśmy nadal piękni i młodzi, ale czasu brak nawet na prywatne życie. Trzeba pogodzić się z rzeczywistością, tak jak mówił mój przedmówca (Struś).

 

Dla mnie obecna kandydatura na opiekuna, jest jak najbardziej trafiona (nie żeby poprzednie były złe), ale ty chyba masz nadal ten magnes w sobie, który przyciąga ludzi i rozsiewasz pozytywną energię i siłę w grupie.

 

Tyle ode mnie.

 

ps. tak jak zawsze mi powtarzasz "qr..wa trzy koła się kręcą zyni" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ja przez dwa tygodnie nie wchodziłam na forum bo miałam remont zarówno w domu jak i w życiu musiałam wszystko od nowa poukładać. Piotrze jesteś - jesteście Ty i Twoja rodzina super więc nie widzę powodu abyś rezygnował a nie oszukujmy się mając 20+ a mając 30+ mamy trochę więcej zajęć w życiu. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struś, dobitnie to wyjaśniłeś :)

 

 

Proszę o Wasze propozycje i sugestie.

 

Nic nie zmieniamy. Jest dobrze, no może dobrze bo mogło by być lepiej z frekwencją na spotach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o Wasze propozycje i sugestie.

 

Sugeruję, żebyś się porządnie zresetował bo Ci się troszeczkę poprzestawiało, sam nie pamiętam kiedy byłem, ale powtórzę się i potwierdzę słowa Strusia, do tego różne inne przypadłości życiowe i priorytety. Życie się zmienia i nie jest ciągle tak samo, coś kosztem czegoś. Nie chrzań więc Waćpan i nie doszukuj się w sobie winy. Pozdrówka dla Ciebie, rodzinki i całej Grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aktywność na forum jest moją osobistą porażką.

Fajnie Pietrek, że chcesz na siebie wziąć odpowiedzialność za sytuację, bo to tylko świadczy o tym, że jesteś odpowiednim człowiekiem we właściwym miejscu. Ale tak jak pisali moi mili przedmówcy, zupełnie niepotrzebnie.

Robisz wszystko co tylko możesz robić a nawet więcej, ale brak czasu, pieniędzy czy chęci naprawdę nie jest Twoją winą.

U wielu z nas sytuacja mocno się pozmieniała i życie nie jest już tak beztroskie i kolorowe jak było za czasów świetności grupy.

Zaglądasz przecież na wątki różnych regionów więc wiesz, że taka sytuacja nie jest tylko tutaj.

Myślę Piotruś, że nie ma co się napinać, bo grupa łódzka ma naprawdę dobrego opiekuna i przynajmniej moim skromnym zdaniem (a z tego co widzę i wiem nie tylko moim) nie ma potrzeby robić kolejnej zmiany.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Qrcze dziękuje za Wasze wypowiedzi, bo dawno nie było tutaj takiego ruchu ;)

Zostałem opiekunem, bo nie chciałem, aby nasza grupa była zostawiona sama sobie. Nie udało się przywrócić dawnej świetności i frekwencji więc jako opiekun biorę odpowiedzialność za całą sytuację. Zapewne jakbym siedział przy korycie z ulicy Wiejskiej jeździłbym samochodem po całej Europie i nie oddałbym stołka :haha

Dlatego jasna informacja jeśli chcemy zmienić opiekuna to zróbmy to. Jak ktoś ma pomysł na ożywienie niech przejmie pałeczkę.

 

Moje wypowiedzi nie są efektem brania leków, nadmiaru wódy czy też wąchania zapachów do szafy ;)

Dziękuje za miłe słowa.

 

 

Jak ktoś ma ochotę naje&ać się 13 grudnia jak za starych czasów to mam dwa wolne miejsca w srebrnym żużlu :lol

 

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech przejmie pałeczkę.

a Ty dalej tylko o przyjemnościach :lol

 

 

jakbym siedział przy korycie z ulicy Wiejskiej jeździłbym samochodem po całej Europie

chyba latał samolotem :D

 

 

Moje wypowiedzi nie są efektem brania leków, nadmiaru wódy czy też wąchania zapachów do szafy

już się nie tłumacz, dobry dealer, to trzeba go zachwalać :P

 

 

Dziękuje za miłe słowa.

ju łelkom :)

 

 

Jak ktoś ma ochotę naje&ać się 13 grudnia jak za starych czasów to mam dwa wolne miejsca w srebrnym żużlu

Jak jedziesz i wracasz przez Wrocław to jadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, czy będziesz Ty czy kto inny to nic nie zmieni jak nie znajdę czasu to i tak na spota nie przyjadę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat jak powiedzieli przedmówcy.Dawno chyba się porządnie nie najeb.... Mam nadzieję że zmienimy to 13.U nas też region mimo że zawsze preżny już nie jest nas tak dużo jak kiedyś.Ja sam mam mało czasu na spoty bo jedna druga robota.Miły też ma za******* od rana do wieczora dobrze że jest Johny bo ogarnia wszystko.Ale taka kolej rzeczy że są potrzeby ważne i ważniejsze.I to nie jest kwestia opiekuna a ludzi i zmiana nic nie wniesie.A Ty sobie dorze radzisz i tyle.Kur.. ale się rozpisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jedziesz i wracasz przez Wrocław to jadę

Na wiosnę załatw tanie wejście do ZOO i miejsce na dywanie to zajadę z familią i się napijemy :drinks:

Dawno chyba się porządnie nie najeb...

:hmm w niedziele jak meserszmit :lol

zmienimy to 13

No jasne Opłatek to Opłatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma ochotę naje&ać się 13 grudnia jak za starych czasów to mam dwa wolne miejsca w srebrnym żużlu

 

My z tobą jadymy :D chyba że nas nie weźmiesz.... :P

Ps. Widziałem się z guciem nie uschniemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko czy ktoś był Wolfsburgu w muzeum vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwona, jest na forum relacja kolegi. Poszukaj szukajka forumowa ( pisze z fona). Relacja byla naprawde super wraz z fotami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze poszukać bo chce zrobić mężowi niespodziankę na rocznice ślubu i zabrać go w nie daleką podróż do Wolfsburg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności