Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

zostałeś godnie pożegnany

Dyńka boli do teraz :( ale sie leczę :piwo:

 

Pietruszka, Asia,

ze względu na zmianę miejsca zamieszkania nie będę mógł się stawić :( w tak ważnym dla Was dniu, ale życzymy Wam wszystkiego najlepszego. :roza :roza :roza

 

P.S.

umyłem auto, czekam na deszcz :haha

Edytowane przez jusef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest ktoś obyty w kupowaniu samochodów? kto mógłby pomóc przy oględzinach na terenie Łodzi ? Oczywiście możemy omówić opłatę za taką pomoc, tylko zależy mi na kimś kto się dobrze zna. Samochód to Passat 2010r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.

umyłem auto, czekam na deszcz :haha

 

A jak ja myję swoje dwa trzy razy w tygodniu to co?:haha :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy czy ktoś jeszcze oprócz Gucia wybiera sie na ślub Pietruszki.

 

odwiedzam Kraków tego dnia, niestety nie będzie mnie, składam zaś życzenia wszystkiego dobrego i radosnego nowego etapu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dafota.2.4d81372520464m.jpg.smPietruszka i gruszka.jpg&th=8404

Asiu i Piotrze

Wszystkiego Najlepszego na novwej drodze życia od Mysiorków :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem....sto lat dla gruszki. najepszego z okazji urodzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego, najlepszego :jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy jest ktoś obyty w kupowaniu samochodów? kto mógłby pomóc przy oględzinach na terenie Łodzi ? Oczywiście możemy omówić opłatę za taką pomoc, tylko zależy mi na kimś kto się dobrze zna. Samochód to Passat 2010r.

 

Paulina, jeżeli chodzi o tak młode auto to ja proponuję Ci wizytę w ASO na przegląd przed-zakupowy (trzeba się wczesniej umówić i podac albo nr VIN albo dane o silniku itd).

Cała procedura trwa od 2 godzin (benzynka) do 3-4 (dla diesla).

Dostajesz wynik oględzin (lakiernik, mechanik, potwierdzenie czy książka i wpisy w niej są OK, oraz jak chcesz to wyniki badania kompresji, ciśnień na wtryskach oraz opinię czy i jak długo ten silnik pojeździ).

Koszt takiego przeglądu to:

1. Wersja podstawowa (bez mierzenia ciśnień, tylko oględziny i książka) około 200zł

2. Wersja full około 400 - 450zł (zależy od ASO).

 

Myślę, że nie warto tutaj żałować tych paru złotówek, tam dostajesz potwierdzania na drukach z ASO a Oni według prawa muszą się znać. W razie "W" masz papier + opinia rzeczoznawcy i możesz się starać o jakieś naprawy lub zwrot kasy.

 

Auto z 2010 roku powinno mieć pełną historię w ASO do 2012 więc teoretycznie niewiadomą może być tylko okres styczeń - czerwiec 2013 (ale auto pewnie nie zostało sprzedane 2 stycznia 2010 więc ten okres będzie mniejszy). Jeżeli w ASO nie mają nic to odpuściłbym sobie auto które ktoś kupił a nie miał już kasy serwisować dla utrzymania gwarancji.

Zawsze mogła skończyć się wcześniej (przebieg pow. 100tyś km) ale wtedy będziesz mogła chociaż z proporcji obliczyć ile powinien mieć teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kur...piotrus...jaka ty wiedze posiadasz????????????? no nie podejrzewalem;-) zes dziewczyne skutecznie zniechecil...;-) czuje ze masz chec sie przejechac po tego paszczaka. zartowalem.....:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Smerfy :czapa

 

Co taka nostalgia Was dopadła ? Gdzie na urlopy w tym roku ?

:hmm a może Wy już plażujecie i dlatego tak cisza na rejonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może Wy już plażujecie i dlatego tak cisza na rejonie

 

leżing, kocing, łomżing :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

working :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

working, hoteling, drinking :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myłem, odkurzałem, woskowałem 6 godzin i co ?

 

dafota.2.p9b1372967688l.JPG.smDSC00695.JPG&th=8491

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślili dziecku sanatorium :dodupy :sese:krzeslem:we wrześniu to się całe wakacje zapitala:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczi, aby wejść na wyższy poziom "szamanizmu" i "sprowadzaczy deszczy" to należy teraz całej grupie autka wypucować :).

Wprowadzono to ograniczenie bo tak co weekend byłaby **** z pogody a tak każdy sobie a słoneczko będzie przyświecać.

 

Jedynie Mizer z kuśkiem muszą brudnymi autami jeździć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pogrzmiało i przeszło obok Sieradza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak by nie było to trochę zapitalałeś godzinek więc i nagroda musiała być (pogrzmiało = robisz wszystko poprawnie i masz zadatki na level 2), ale wiesz tak z automatu w wakacje się nie da ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myłem, odkurzałem, woskowałem 6 godzin i co ?

 

Nawet deseczki ładnie na kupę poukładałeś? Woskujesz ręcznie czy masz maszynkę? Mi się nie chce zabrać do tego ... bo nie mam maszynki, ale będzie trza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynkę, pastę mam jeszcze jak miałem A6 a więc bydzie kilka lat ;) i jeszcze nie używałem :D Boje się spier*****

Kupiłem wosk pod kolor w motoryzacyjnym i efekt rewelacyjny ! Nałożyłem, przetarłem i wyszło fajnie. Z drugiej strony to nie mam aż tak zaniedbanego lakieru ;) No może jedynie maska odpryski ale jak wrócę z wakacji to ją pomaluje .

 

 

robisz wszystko poprawnie i masz zadatki na level 2)

 

Plusy ? Ładne auto i opalenizna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności