jumbol69 Zgłoś #4601 Napisano 28 Listopada 2015 Gratulacje dla rodziców pozdrowienia !!! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #4602 Napisano 28 Listopada 2015 Gratuluję niech wam rośnie zdrowo Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #4603 Napisano 28 Listopada 2015 Sawa, gratulacje !!! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strusia Zgłoś #4604 Napisano 28 Listopada 2015 Gratulacje dla rodziców :-) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #4605 Napisano 28 Listopada 2015 Sawa raz jeszcze wielkie gratki i liczę że zawitasz na grudniowym spocie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zyndram Zgłoś #4606 Napisano 30 Listopada 2015 Gratulacje dla Tatusia i Mamusi. Piękny prezent na święta. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kuczi Zgłoś #4607 Napisano 30 Listopada 2015 Sawa, gratulacje ! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkowa Zgłoś #4608 Napisano 2 Grudnia 2015 Gratulacjie dla rodziców i dużo dużo zdrówka dla maluszka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4609 Napisano 3 Grudnia 2015 Gratulejszyn od Mysiorków Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4610 Napisano 5 Grudnia 2015 Gratulacje dla was , teraz niech rośnie zdrowe Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
killerek Zgłoś #4611 Napisano 5 Grudnia 2015 Gratulacje:) Ja te się pochwalę. Urodzona 04.12.2015 o godz. 21:50. Waga 3540g i długość 53cm. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #4612 Napisano 5 Grudnia 2015 04.12.2015 o godz. 21:50 i teraz dopiero piszesz? Gratulacje Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #4613 Napisano 6 Grudnia 2015 Ja te się pochwalę. Gratulacje Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zyndram Zgłoś #4614 Napisano 7 Grudnia 2015 Gratulacje Daniel. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkowa Zgłoś #4615 Napisano 7 Grudnia 2015 Daniel gratulacje! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkowa Zgłoś #4616 Napisano 9 Grudnia 2015 Kusiek to jak z naszym spotem spotykamy sie gdzies w piątek?Może niekoniecznie na jakiejś wypaśnej kolacji :mniam ale chociaz na chwilę posiedzieć i złożyć sobie świateczne życzenia? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #4617 Napisano 9 Grudnia 2015 Tak spotykamy się w Karczmie "Złoty Młyn " w Gomulinie zaczynamy jak zawsze o 18;00 Zapraszam Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #4618 Napisano 20 Grudnia 2015 Siema, Kochani poniewaz moj telefon umarl i juz nie ozyje, stracilem wszystkie kontakty (brak kopi zapasowej). Jezeli jestescie mi w stanie udostepnic ponownie swoje numery prosze o SMSa z podpisem do kogo nalezy numer. Bede wdzieczny. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sawa Zgłoś #4619 Napisano 20 Grudnia 2015 Siemanko Wszystkim. Bardzo dziękujemy za prezenty. Spocik kameralny ale bardzo fajny. Moc Pozdrowień i do Zoo. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carter Zgłoś #4620 Napisano 22 Grudnia 2015 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach