Skocz do zawartości
kjanusz123

tylne światła postojowe

Rekomendowane odpowiedzi

zamontowałem w swoim pasku (b6) przednie światła dzienne i chciałbym podłączyć tylne światła postojowe LED tak aby świeciły się bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł postojowych przednich, oświetlenia deski rozdzielczej, zegarów itd. Jakim napięciem zasilane są tylne światła postojowe LED, w jaki sposób mam podłączyć aby ze światłami dziennymi świeciły się tylko światła postojowe tylne. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz światła dzienne z homologacją, to nie musisz mieć tylnych świecących, a jeżeli masz tylko zwykłe LEDy to nawet podłączenie tyłu nie daje Ci gwarancji, że nie dostaniesz mandatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadac wczoraj za swoim paskiem zauwazylem ze tylne postojowe bardzo jasno swieca, a dokladnie chodzi o te wewnetrzne. Zewnetrzne ringi swieca ok. Wiem ze mozna regulowac jasnosc swiecenia postojowych, ale jak przyciemnic te wewnetrzne diody aby swiecily jak te zewnetrzne ringi? Hmmmmm... Nie mam VCDsa tylko innego VAGa. Jakby ktos podsunął ktory Bajt i Bit podkrecic to bylbym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiesz, że fabrycznie jest tak, że jak środki świecą mocniej to włączone są światła stopu.

Może głupia sugestia, ale rozumiem, że stopy zapalają się jeszcze mocniej...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie jest. Stopy swieca bardzo mocno, po puszczeniu pedalu hamulca postoje swieca slabiej i niestety nie jednakowo. Nie wiem sam, trzeba bedzie pogrzebac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zupełnie wyłączyć środki przy postojach (ja tak mam), a może i można przyciemnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie jest. Stopy swieca bardzo mocno, po puszczeniu pedalu hamulca postoje swieca slabiej i niestety nie jednakowo. Nie wiem sam, trzeba bedzie pogrzebac...

 

Standart zewnętrznych ringów jest 16%.

Tu masz gdzie wyłączyć te wewnętrzne (co u Ciebie tak jasno świecą--musisz ustawić na 0% ale zwróć uwagę na opis,możesz je też ściemniać i rozjaśniać + lub - po 1% )

Pamiętaj aby przy kodowaniu ,,przeskoczyć'' z 9 np. na 11. i dopiero zapisać bo nie zawsze załapuje na Byt9 po zmianie % . Zmiejsz sobie tak o 5% i zobacz czy będzie lepiej (ja mam zaznaczone na czerwono 0 i działają tylko jako stopy) :D

 

 

bit209.jpg

 

 

 

możesz też rozjaśnić lub przyciemnić zewnętrzne ringi ze standardu 16% na + lub - (ja tak koło 35%

dopiero widziałem że jaśniej świecą )

 

 

40768279.jpg

 

To wszystko mam tutaj z forum,tylko nie mogłem fotek z postami namierzyć :hmm

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności