Skocz do zawartości
Ciacho

BABSKI ZAKĄTEK, tylko dla dorosłych.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też żyję.:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, choć cały poobijany. :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M****e się nie odezwał? :zeco
nie odzywał się, a myślisz dlaczego była tutaj taka cisza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak żeby rozruszać "nasz" temat mam pytania do was (mam nadzieje że nie było takich): jak się zaczęła przygoda z passatami bądź innymi autkami, co skłoniło was do takiego a nie innego wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się zaczęła przygoda z passatami bądź innymi autkami, co skłoniło was do takiego a nie innego wyboru?

 

Bez pomocy męskiej się to nie odbyło ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez pomocy męskiej się to nie odbyło ;-)

To prawda,pomoc męska była bardzo potrzebna przy wyborze auta ale nie pierwszego jakiego miałam tzn golf mk1.

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

A le to było kupe lat wstecz.Teraz przy kupnie auta zapytam męża tylko o to czy mu się podoba hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz przy kupnie auta zapytam męża tylko o to czy mu się podoba hahaha
No i czy ewentualnie dorzuci kasiory. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda zaczęła się 10 lat temu, kiedy dziadek wysłał mnie na kurs prawa jazdy, bo zabrakło kierowcy w domu a że miałam skłonności do kółka wiec jakoś nie protestowałam;) Pierwszy był polonez, bo trochę "dawców" już było w domu (zawsze to tańszy koszt utrzymania), jeździłam nim 7 lat. Teraz bujam się (h)Oplem, w planie był passat ale wyszło jak wyszło jest Astra dzięki pomocy i cierpliwości Sławka - skcrack.:padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że miałam skłonności do kółka wiec jakoś nie protestowałam
No i drążek jest jeszcze do kompletu. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i drążek jest jeszcze do kompletu. ;):D
:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym autkiem, którym mogłam osobiście jeździć było Audi 80 (B2). Znajomy sprzedawał, więc go przygarnęliśmy, bo maluch był na naszą rodzinkę już trochę przyciasny. Potem przewinął się Golf 3, kupiony na zapchajdziurę i wreszcie pojawiło się upragnione czerwone B4 w kombiaku. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety, tylko moja, bo za jakiś czas mój mąż zdecydował, że trzeba się go pozbyć :rozpacz Teraz jeżdżę Range Roverem P38. Nie narzekam, ale nadal mi się łezka w oku kręci, gdy mijam jakiegoś "swojego" passka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Moja przygoda z Passacikiem (ale wtedy jeszcze na fotelu pasażera) zaczęła się 18 lat temu:D;) Wtedy rodzice kupili czerwone B1 kombi, oj to było super auto, wygodne, pojemne i bezawaryjne. Tato jak go sprzedał i kupił Citroena zawsze powtarzał, że co Passat to Passat:D Ale to już było dawno temu;) Jako kierowca 4 lata śmigałam Octavią, na którą też złego słowa nie powiem;) Ale prawdziwa pasja zaczęła się od kiedy zasiadłam za kierownicą Passka i zarejestrowałam się na forum:D Passat to już dla mnie nie tylko auto, gdyby nie Passek pewnie nie trafiłabym na to forum i nie poznała tylu super, fantastycznych ludzi:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczęła sie 11 lat temu kiedy to razem z rodzicami pojechałam po odbiór samochodu. Chyba nigdy nie zapomnę jak się wynudziłam w salonie VW- dla mnie był to koszmar ale jak zobaczyłam samochód to z miejsca miałam takiegggggoooooo :D banana na twarzy . No i zaczęło się kupowanie prasy motoryzacyjnej, czytanie różnych for, itd, itd. Później jak najszybciej zrobiłam prawo jazdy. Jeździłam Oplem Astrą F 1.4 MPI. Wszystkiego uczyłam się właśnie na nim. Wspaniałe auto, nigdy nie zawiodło, nie było z nim problemu. Bratu służy do dziś. Paskiem jeździłam niestety tylko od czasu do czasu ale tegorocznych wakacjach stał się hmnn "drugą połówką" :D:D no i całkiem niedawno trafiłam na forum :). Chyba nigdy się go nie pozbędę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak przygotowania do świąt,działacie już w tym kierunku czy jeszcze nie?Jakie macie plany sylwestrowe,jakie kreacje i fryzury w tą wyjątkową noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie poluje na śledzie w cerrefourze dostałam przepis od koleżanki ponoć pyszne... ;) pobudka po 6 żeby o 7 być przed sklepem a tu dół otwarte od 8:lol3 a jak w końcu otworzyli to się okazało że jeszcze nie było dostawy:lol2 A moje plany sylwestrowe są związane z pewnym maluchem co niedawno się urodził i ciotka musi zobaczyć to cudo:)

Edytowane przez eVWcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kubanski sylwester w parku wodnym

 

Tylko uważaj z kim będziesz siedział w jacuzzi- różnie to bywa :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwester sylwestrem, teraz Walentynki w temacie :P Obchodzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obchodzicie?

 

Tak, z daleka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności