Skocz do zawartości
Ciacho

BABSKI ZAKĄTEK, tylko dla dorosłych.

Rekomendowane odpowiedzi

no, LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są bardziej wymagające niż mężczyżni i nie da się tego ukryć ale z drugiej strony co wy byście bez nas zrobili haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony co wy byście bez nas zrobili haha.

A co kobiety zrobiłyby bez mężczyzn- ani to naprawić auta ani coś wyremontować a w mordę też czasem należy dać dla jakiegoś nachalnego typa :) . Tu jest symbioza i nic tego nie zmieni :) . Nie wspomnę że mężczyźni lepiej gotują :-D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są bardziej wymagające niż mężczyżni i nie da się tego ukryć ale z drugiej strony co wy byście bez nas zrobili haha.

Kłótnia w domu była czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co kobiety zrobiłyby bez mężczyzn- ani to naprawić auta ani coś wyremontować a w mordę też czasem należy dać dla jakiegoś nachalnego typa :) . Tu jest symbioza i nic tego nie zmieni :) . Nie wspomnę że mężczyźni lepiej gotują :-D .

Co do bicia to do tych spraw jestem ostatnia.Auto naprawiam sobie sama.Gotowanie hmm...

 

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 02:19 ----------

 

Kłótnia w domu była czy co?

Nie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do bicia to do tych spraw jestem ostatnia.Auto naprawiam sobie sama.Gotowanie hmm...

Ja też jestem zdania że dyskusja przede wszystkim ale jak jakiś debil się trafi to co jemu poradzisz? Raz w ryj i po sprawie bo np nie zamierzam jakoś pijanym wieśniakiem dyskutować który obraża itp.

No to gratulować jak sama naprawiasz furkę (choć wątpię że np nabijanie klimy czy wymiana paska rozrządu sama robisz, ja też tego nie robię ale mechanicy- faceci), moja panna mechanikę omija szerokim łukiem, woli kosmetyki :) .

Prawdą jest że faceci lepiej gotują, lepiej doprawiają itp, oczywiście nie wszyscy ale znani kucharze są płci męskiej :) . Mój tato lepiej kucharzy od mamy za to moja panna póki co przewyższa mnie w kuchni ale do czasu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że sama naprawiam paska miałam na myśli podstawowe czynności takie jak wymiana oleju,filtrów,klocków,wymiana amorków czy termostatu czy też diagnoza komputerowa itp. Tak jak piszesz do nabicia klimy czy wymiany rozrządu potrzebne są specjalne narzędzia a ja niestety nie mam takich no i oczywiście jeszcze za mało wiem ale wszystko jest na dobrej drodze dzięki temu forum hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach Magda, żebyś jeszcze gotować umiała, to bym się z Tobą ożenił :);):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"laska bij do garazu wymienic mi amory" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymiana oleju,

 

Nie wierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisząc że sama naprawiam paska miałam na myśli podstawowe czynności takie jak wymiana oleju,filtrów,klocków,wymiana amorków czy termostatu czy też diagnoza komputerowa itp. Tak jak piszesz do nabicia klimy czy wymiany rozrządu potrzebne są specjalne narzędzia a ja niestety nie mam takich no i oczywiście jeszcze za mało wiem ale wszystko jest na dobrej drodze dzięki temu forum hehe

 

serio serio ???

No to szacun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba rozwiodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"laska bij do garazu wymienic mi amory" :D
ej no kolego co to za tekst :ojoj do takich zdolnych DAM nie można się tak odnosić

Takie DAMY trzeba traktować z najwyższym szacunkiem kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisząc że sama naprawiam paska miałam na myśli podstawowe czynności takie jak wymiana oleju,filtrów,klocków,wymiana amorków czy termostatu czy też diagnoza komputerowa itp. Tak jak piszesz do nabicia klimy czy wymiany rozrządu potrzebne są specjalne narzędzia a ja niestety nie mam takich no i oczywiście jeszcze za mało wiem ale wszystko jest na dobrej drodze dzięki temu forum hehe

 

Magda WIELKI szacun dla Ciebie:dobrze:dobrze:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ach Magda, żebyś jeszcze gotować umiała, to bym się z Tobą ożenił :);):)

Gotować oczywiście też umiem ale co do pójścia za mąż to zrobiłam to już pięć lat temu i nie zamierzam tego zmieniać.

 

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

 

"laska bij do garazu wymienic mi amory" :D

Nie ma sprawy,póżniej wystawię rachunek haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba rozwiodę

Chyba z browarem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio serio ???

No to szacun :)

Dzięki wielkie.Nie oddaje paska do naprawy nikomu no chyba że wyjdzie jakaś grubsza naprawa

 

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

 

Ja się chyba rozwiodę

Lepiej nie bo będę miała dwa passaty do naprawy i pucowania hehe

 

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

 

Magda WIELKI szacun dla Ciebie:dobrze:dobrze:dobrze

Dzięki,staram się jak mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej no kolego co to za tekst :ojoj do takich zdolnych DAM nie można się tak odnosić

Takie DAMY trzeba traktować z najwyższym szacunkiem kolego

 

a Ty dalej na prochach :D

 

w rzeczywistosci moja baba ma kategoryczny zakaz grzebania przy aucie itp. kiedys jak przebila kolo to jechalem 20km zeby je wymienic :D (wtedy wlasnie dowiedziala sie ze ma zapas w bagazniku)

procz wszystkich zakazow tych opisanych i nie opisanych, ma pozwolenie na uzywanie niektorych elektronarzedzi czyli: wkretarki, wyrzynarki, opalarki i odkurzacza. oczywiscie inne skomplikowane narzedzia i elektronarzedzia typu wiertarki, szlifierki, srubokrety - kategoryczny zakaz.

przyznam sie ze raz dolewala olej i kilka razy pompowala kolo ktorego nie szlo zalepic ale mysle ze nie ma ze mna zle :D

 

a teraz ide schowac puszke po browarku i przyniesc nastepna, bo zaraz moje sloneczko wroci z roboty. kilka pustych puszek na raz nie moze widziec. wiadomo o co chodzi :kawka co zlego to nie ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie bo będę miała dwa passaty do naprawy i pucowania hehe
Powiedz że nie dałabyś rady???
Chyba z browarem

Nie da rady.Jakoś sobie tego nie wyobrażam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności