email78 Zgłoś #20541 Napisano 18 Lutego 2015 Siemka nocna zmiano Na rozluźnienie : Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20542 Napisano 18 Lutego 2015 Bry na wieczór dobry :respect Emil czyżbyś odzyskał dźwięk w kompie?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
email78 Zgłoś #20543 Napisano 18 Lutego 2015 :hehe niestety nie ale mam pomoc w postaci tabletki - - - - - aktualizacja - - - - - a to może do Ciebie pasuje :hehe Na poprawę humoru : Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #20544 Napisano 18 Lutego 2015 Siemka nocna zmiano Na rozluźnienie : Bardzo dobre hejka na wieczór :bry2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jarod Zgłoś #20545 Napisano 23 Lutego 2015 puk puk pzdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #20546 Napisano 24 Lutego 2015 Dzyń dzyń mareckie i wszystkie inne nieśpiochy :bry2:bry Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20547 Napisano 24 Lutego 2015 Bry na wieczór dobry Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
małpek Zgłoś #20548 Napisano 24 Lutego 2015 jeszcze wczesna pora Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #20549 Napisano 28 Lutego 2015 Hejka nocna zmiano :papa :bry2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20550 Napisano 28 Lutego 2015 Sie ma Witaj Pawle Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #20551 Napisano 1 Marca 2015 Siemka Agatko ,jak zdrówko? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20552 Napisano 1 Marca 2015 A dziękuję, nie narzekam Choć rano może być ciężko Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20553 Napisano 6 Marca 2015 Bry na wieczór dobry Jest tu ktoś....?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #20554 Napisano 6 Marca 2015 Jestem obecny ,gdzie reszta (Emil)?:bry2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista Zgłoś #20555 Napisano 6 Marca 2015 (edytowane) na alkoholowym, jest impreza ... (koleżanka kupiła jakiś złom...) Edytowane 6 Marca 2015 przez motocyklista Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sensor Zgłoś #20556 Napisano 6 Marca 2015 Wbijamy sie tam na haka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #20557 Napisano 6 Marca 2015 Darku to nie żaden złom!! Na chwilę obecną jestem nim zachwycona i oczarowana Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista Zgłoś #20558 Napisano 6 Marca 2015 nawet na sprzęt z salonu mówię, że ruina Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jarod Zgłoś #20559 Napisano 16 Marca 2015 1 pzdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pobs Zgłoś #20560 Napisano 16 Marca 2015 Elo pijaku. A gdzie stara gwardia?!? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach