Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce podlaczyc cb tak zeby dzialalo tylko wtedy kiedy jest przsekrecony kluczyk albo auta jest na chodzi a po wylaczneiu auta zebys ie wylanczalo , gdzie moge nzlesc taki kabel tylko gruby nie taki cieniutki jak przy radiu , bo z tego co wiem ten od radyjka jest za cienki na podlaczenei cb , podobno mozna znalesc taki kabel przy wlaczniku swiatel ? jakigo jest koloru w passacie b5 99r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chce podlaczyc cb tak zeby dzialalo tylko wtedy kiedy jest przsekrecony kluczyk albo auta jest na chodzi a po wylaczneiu auta zebys ie wylanczalo , gdzie moge nzlesc taki kabel tylko gruby nie taki cieniutki jak przy radiu , bo z tego co wiem ten od radyjka jest za cienki na podlaczenei cb , podobno mozna znalesc taki kabel przy wlaczniku swiatel ? jakigo jest koloru w passacie b5 99r.

 

Poszukiwany przewód znajdziesz w wiązce stacyjki:wychodzi z zacisku stacyjki (15) przekrój 4,0mm2 kolor czarny, oraz na bezpieczniku S 31 (15A).;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zastosowac sterowany przekaźnik i wtedy ciagniesz sterowanie ze stacyjki z dowolnego miejsca, a zasilanie radia z zapalniczki przez ten przekaźnik. Ja mam tak u siebie. Przekaźnik kosztuje ok 25zł, jest od Lanosa od tylnych świateł przeciwmgielnych. Tylko weź po uwage ze kluczyk zawsze będziesz musiał mieć w stacyjce i przekręcony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz zainstalować CB na stałe? Jeśli tak to OK, jeśli nie to po co takie kombinacje? Poza tym lubię nieraz posłuchać CB przy wyłączonym silniku, po co więc wtedy odpalać zapłon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym lubię nieraz posłuchać CB przy wyłączonym silniku, po co więc wtedy odpalać zapłon?

 

tak chce przymocowac na stale , moze i masz racje z tym plusem po stacyjce , a jesli podpiac sie na stale to gdzie najlepiej ? bo mogl bym sie podpiac od tylu zapalniczki ale pozniej podepne nawigacje i bede mail aklucenia wiec wolal bym gdzien np. przy wlaczniku swiatel albo stacyjce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz sobie jaki kolwiek switch typu RESET pod ten przekaźnik co pisałem i bedziesz mógł sobie włączac CB kiedy chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik biegu wstecznego, tam znajdziesz plus po zaplonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności