Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam że ta gra to coś cudownego, normalnie tryb kariery wymiata, samych licencji jest jakiś 60 egzaminów i to nawet na yarisie się coś zdaje :D mamy sklep z częściami typu gwinty, opony turba itp, giełda z używanymi furami, oj dużo by o niej opisywać i kacza myślę że dla tej właśnie 1 gry warto kupić kierownice bo według mnie grania na wiele wiele dni a na kierownicy realizm jazdy jest ogromny, większy niż chyba ten z prologa, na padzie to ona się marnuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na padzie to ona się marnuje

 

Hym,no to się dalej zastanawiam nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hym,no to się dalej zastanawiam nad zakupem.
myślę że jak kupisz to się nie zawiedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobra kiera kosztuje kilka paczek, wiec kupno kierownicy pod jedna grę chyba mija się z celem, no chyba że kogoś na to stać to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dobra kiera kosztuje kilka paczek, wiec kupno kierownicy pod jedna grę chyba mija się z celem, no chyba że kogoś na to stać to rozumiem.
w dirta 2 też się bardzo fajnie grało, także i do innych gier się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Łodzi na RoadShow w manufakturze właśnie na premierze GT5.

 

Generalnie była "kabina" do jazdy, czyli :

- kubełek recaro

- kiera GT5 (jakiś top sprzęt podobno)

- telewizor 3D (mozna było bez 3D jechac)

- no i PS3 z najnowszą full GT5 :D

 

76556_167902369907142_159159430781436_400967_7353662_n.jpg

 

Generalnie był to event w którym trzeba było mercem wykręcić jak najlepsze okrążenie na torze Nürburgring. Było to moje pierwsze w życiu starcie z GT5, oczywiście pierwsza jazda ... tor jechałem praktycznie 3:52 ,kiera robiła co chciała i co chwila buzi buzi z barierkami. Ale po jakimś czasie sie dałem przekonać (bo przyznam nie byłem fanem GT5), ale już pod koniec rozsiadałem sie w super kubełkowym fotelu żeby kręcić jak najlepszy czas :D Jednak brak doświadczenia się odbił... top co wykręciłem to 2:29:194. Ale ten event przekonał mnie do GT5 :D Zamawiam u Mikołaja :D Ale odrazu odkładam kase na kiere.

 

Więcej o event'cie : http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow

 

Mam nadzieje że zmierzymy się online na torze :D pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam ta kiere gt5 logitech DFGT tylko przy kupnie od razu trzeba doliczyć ok 300 za stojak, no chyba że sami coś wykombinujecie bo stół to chyba odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie była "kabina" do jazdy, czyli :

- kubełek recaro

- kiera GT5 (jakiś top sprzęt podobno)

- telewizor 3D (mozna było bez 3D jechac)

- no i PS3 z najnowszą full GT5

No ja kiedyś na targach motoryzacyjnych trafiłem stoisko Mitsubishi z "kabinami" w postaci dwóch EVO. Godzinę sterczałem w kolejce, żeby się przejechać.

DSC01838.jpg

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie ma się co zastanawiać nad tym GT5 tylko brać i ogień :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stoisko Mitsubishi z "kabinami" w postaci dwóch EVO

to Ty miałeś na lepszym wypasie :D

 

Ja właśnie odkładam kase na skręcenie takiego stanowiska ;) bo mam nadzieje ze GT5 zapewni mi atrakcji na kilka ladnych miesięcy żeby je przejść, bo pokochałem w jeden dzień hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w lutym ma wyjść test drive 2 :D też będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że GT5 nie zrobimy w 100% a pojawi się już GT6 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejżewam że GT5 nie zrobimy w 100% a pojawi się już GT6
no może w 5 lat już zrobimy :D ale rzeczywiście grania i grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się wywalić kase na takiego kieraka jak Ty masz :D Tego Logitecha. Dzisiaj w media widziałem, cena taka jak w necie 449zł, na allegro używka 360zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko na kierownicy,kwestia przyzwyczajenia,grałem w NFS Shift na kierownicy i był problem :): Oglądałem "treasery: GT5 na YT i chyba się skuszę niedługo ;) Mam tylko nadzieję,że nie będę tak rozczarowany jak po zakupie COD Black Ops :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spidi a czytałeś o CoD:BO na ps3site.pl ? :D Podobno sie ludzie wkurzyli na to i petycja jest stworzona do Activision o zwrot kasy :D hehe może sie dopiszesz? :D

 

konkretnie : http://www.ps3site.pl/miarka-sie-przebrala/57827/

Edytowane przez ..::ARO::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co może zdołować przy tej kierownicy to jej wada fabryczna, nie wszystkie to maja ale nie które tak, ja swoja kupiłem to pierwsze granie było na prologu i co się okazało pedał hamulca jest tak bardzo czuły że nie odbija do końca i nawet bardzo bardzo lekkie muśnięcie go już aktywowało, pewnie jak byś piórem dotkną to też by się włączył, a w gt hamulec jak i gaz łapią od początku, no więc zadzwoniłem do logitecha tego samego dnia, kazali mi ją zwrócić, i oddałem do sklepu kupiłem w euror i zabrali moją i na 2 dzień miała być nowa i co się okazało ta nowa miała to samo, już miałem dość tego, poczytałem na forach że nie którym takie coś się dzieje nawet nie od razu ale np po roku bo zgromadzony kurz się tam osiada i coś się dzieje, znowu zadzwoniłem do logitecha i powiedzieli że zabiorą moją na testy i że pewnie jak dostane nową to będzie to samo, chociaż oni 1 raz się z taka wadą spotkali, ale obsługa klienta była od początku bardzo miło do nich 0 zastrzeżeń, ale już nie chciało mi się jej oddawać to się zdenerwowałem i rozkręciłem pedały, poruszałem przy hamulcach, złożyłem i problem znikł:D bo tak zrobiłem że dostały praktycznie nie zauważalnego luzu odbijają wyżej i już się hamulec sam nie załącza, w tedy same lekko opadały nawet wiatr by je ruszył ;)

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kupiłem a już mnie straszysz hehhe :D to wiem do kogo sie uśmiechać jak takie coś sie stanie ;) wybiore sie do lublina z flaszką, kierownicą i rozsiądziemy się na jakimś splitscreen'ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie kupiłem a już mnie straszysz hehhe to wiem do kogo sie uśmiechać jak takie coś sie stanie wybiore sie do lublina z flaszką, kierownicą i rozsiądziemy się na jakimś splitscreen'ie
powiem ci że stracha miałem przed rozkręceniem jak cholera :D myślę sobie rozjeb i później mi gwary nie uznają bo pedały rozkręcane :D skręciłem raz i patrze o kurw chyba zjeb bo jakiś minimalny luz się zrobiłm to pewnie jeszcze gorzej będzie, rozkręciłem 2 raz i składam i to samo to myślę ładnie, mało zawału nie dostałem:D ale włączyłem gt i uśmiech powrócił, mody pomogły :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Twoje wrażenia po ForceFeedback? :D Bo ja na tym evencie GT to pierwsze byłem zszokowany, zjechałem na piach a ta kiera niedość że się okdręciła to jeszcze sama poleciała w drugą strone o 1 - 1.5 obrotu :P i sie nauczylem ze jednak niemozna jej puszczac w czasie jazdy za żadną cene :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności