Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 3 dni i premiera FIFY 13 :marecek ciekawe jaką cene dowalą :wmorde zaś trzeba będzie za granicą kupić-będzie taniej :lol

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka, bardzo proszę o wypełnienie ankiety i ew. komentarze
Coś ten link Ci nie wyszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam jak by ktoś chciał pograć w COD4

na serwer Jargames Mixed Mode Hardcore

 

- adres: 78.46.128.246:28965

- 22 publiczne sloty,

- 2 prywatne sloty,

- specjalnie osłabiony helikopter,

- zabronione: Marty, Last Stand, P90, GL

- TeamSpeak 3 - ts.jargam.es:9987

 

b_560_95_1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez przypadek natrafiłem na demo WRC3 w PSstore. Dla wszystkich maniaków wyścigówek , polecam. Mega zabawa, fajnie gierka zrobiona , dobra grywalność , całej wersji premiera 12.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam w pesa, ale nie przez neta;p a w traviana ktoś gra?;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przez przypadek natrafiłem na demo WRC3 w PSstore. Dla wszystkich maniaków wyścigówek , polecam. Mega zabawa, fajnie gierka zrobiona , dobra grywalność , całej wersji premiera 12.10.

 

Też ściągnąłem demo na PS3 - jest nieźle ,a dzisiaj "dorobiłem" się wersji na PC...powiem tak : miażdży cycki jak dla mnie,powrót do starego dobrego Collina 2.0 na PS1 :ok: . W porównaniu demo PS3 a wersje full na PC sterowanie (i tu i tu padem do PS3) na PC ciut łatwiejsze,lepiej można opanować auto drążkami,takiem moje odczucie ;) . Polecam

A i dziś w MM natrafiłem na MOH na PS3 na wieeeeeeeeeelgachnym ekranie,mało nie uklęknąłem pod wrażeniem grafiki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę stron temu gadaliśmy, ja na razie dobrnąłem do 9 tieru ale mam 6 czołgów z 8 tieru nick: Jacobes jeszcze jest kolega szany. Jak by ktoś chciał plutonik albo kompanię to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no jest jest, niezła zabawa, no ja już mam 2 X tier. Szczerze polecam, wciągająca gra jak nic.

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu demo PS3 a wersje full na PC sterowanie (i tu i tu padem do PS3) na PC ciut łatwiejsze,lepiej można opanować auto drążkami,takiem moje odczucie . Polecam

Mieszkoc ja różnicy nie widzę w wersji demo a całej na PS3, hmmm Pc to pewnie by już nie uciągnął , gra wciąga , jadę Road to Glory i dotarłem do Finlandi, no masakra jest, między tymi drzewami trzeba się sporo nagimnastykować żeby na pierwszym miejscu dojechać.

Już nie cały tydzień i nowy Assassin wchodzi :/ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no jest jest, niezła zabawa, no ja już mam 2 X tier. Szczerze polecam, wciągająca gra jak nic.

PozdraVWiam

 

Jak długo grałeś żeby dojść do X tieru?

I jakie czołgi masz na tym X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak długo grałeś żeby dojść do X tieru?

I jakie czołgi masz na tym X?

Mam IS7 i E100, a jak długo grałem ciężko powiedzieć ile na to czasu poświęciłem ale na to by odkryć E100 zagrałem na E75 306 bitew a na IS8 by kupić IS7 - 286 bitewek. No a jak nie masz konta premium to i jeszcze więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, ja rozwinąłem wszystkie niemieckie i rosyjskie bez art do 8 tieru ... za to miałbym już spokojnie ze dwie X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy, ja rozwinąłem wszystkie niemieckie i rosyjskie bez art do 8 tieru ... za to miałbym już spokojnie ze dwie X

ale posiadając chińczyka w garażu to się nie martwisz o kredyty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy tutaj takze graczy DIABLO 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności