Skocz do zawartości
nogman

do posiadaczy etki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy moze mi ktos powiedziec jaki numer tej rury co laczy sie z turbo od strony wydechu. Moze to sie nazywa pierwszy tlumik albo pierwszy katalizator. Nie wiem. Wiem ze wypada mi tam ta plecionka i strasznie dymi. Bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy moze mi ktos powiedziec jaki numer tej rury co laczy sie z turbo od strony wydechu. Moze to sie nazywa pierwszy tlumik albo pierwszy katalizator. Nie wiem. Wiem ze wypada mi tam ta plecionka i strasznie dymi. Bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdr

 

4B0 254200HX - rura wydechowa z katalizatorem dla nr nadwozia:

3B-4E 063429>> oraz 3B-4P 090720>>.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czt ten numer 3BO 131 701Q to bedzie zamiennik i tez bedzie pasowal. Kolo ma za male pieniadze.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cięąko powiedzieć ale jak za małe pieniądze to bierz bo oryginał kosztuje między 3200 a 5500 :szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czt ten numer 3BO 131 701Q to bedzie zamiennik i tez bedzie pasowal. Kolo ma za male pieniadze.

Pozdr

 

3B0 131701Q był stosowany w AFN 81kW/110KM; czy będzie pasował,tego nie wiem.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Jest tu moze ktos kto wie. Przypuszczam ze wymiarowo raczej bedzie pasowal ale czy specyfikacyjnie bedzie:confused::confused:

Prosilbym o jakas podpowiedz

Dziki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, oczym Wy piszecie, jakie 5500 za kawałek rurki. Pierwszy, lepszy spawacz za 100 PLN wszystko pospawa jak należy, a za plecionke to max 100 PLN zaplacisz. Tu masz link do aukcji jezeli plecionka tez jest do wymiany http://moto.allegro.pl/item625765163_zlacze_elastyczne_audi_a4_a6_vw_passat_tdi.html

 

a tu jezeli musisz wymienic tez katalizator

http://moto.allegro.pl/item632560290_katalizator_audi_a4_b6_1_9_tdi_8e0_1_9_okazja.html

 

Pozdr.

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, oczym Wy piszecie, jakie 5500 za kawałek rurki

 

wpisz sobie ten numer na stronie gajos.com.pl to sie zdziwisz !

 

po za tym używany katalizator z przebiegiem 160 tyś jest tyle samo wart co ten który wymieniasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie ten numer na stronie gajos.com.pl to sie zdziwisz !

 

po za tym używany katalizator z przebiegiem 160 tyś jest tyle samo wart co ten który wymieniasz

 

Pewnie. Wpisz sobie też numer klocków hamulcowych, tarcz, zawiechy itp.

Zresztą kolega nie pisze że coś z katalizatorem jest nie tak. Kiedy coś się psuje, to najprostsze rozwiązanie to jechać do ASO, ale pytam "PO CO?". Wystraczy trochę pomyśleć żeby pare PLN zostało w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie. Wpisz sobie też numer klocków hamulcowych, tarcz, zawiechy itp.

Zresztą kolega nie pisze że coś z katalizatorem jest nie tak. Kiedy coś się psuje, to najprostsze rozwiązanie to jechać do ASO, ale pytam "PO CO?". Wystraczy trochę pomyśleć żeby pare PLN zostało w kieszeni.

 

kolega pytał się o rurę co idzie od turbo do tłumika i jest to rura z katalizatorem, podałem cene z ASO tak dla ciekawskich, sam nigdy bym tam nie kupił takiej części tyko wypatroszył bym katalizator i zaspawał bo uważam że 5 tyś za takie gówno to spora przesada, każdy kto ma troche oleju w gowie zrobi tak jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie 5tys w ASO. Podaje link w UK gdzie jest to za 80£ http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=280345214736. ALe czy to to i czybedzie pasowac? Pisze kolo ze to do mojego sinika i sie zastanawiam? Jak myslicie

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności