Skocz do zawartości
Gość Wwmi

Jaki numer wpisać do kalkulatora vw code calculator v1.0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wwmi

Mam problem z rozkodowaniem radia VW Gamma IV. Znalazłem w sieci vw code calculator v1.0 lecz nie chce on przyjąc litery R w ciągu numeru seryjnego radia: VWZ6Z3R1120413. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blur

i co myślisz że ten kalkulator działa ? śmiech na sali, te kalkulatory są tak samo skuteczne jak te do nabijania konta pre paid w telefonach komórkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwmi

Nie wiem czy działa, bo nie mogę wpisać całego numeru. Tak na marginesie calculator BP do radia BMW serii Bavaria działa tylko świst.

Mam dwa Passaty przywiezione z Niemiec. Radia w nich są oryginalne, jest pełna dokumentacja, brak niestety kart z kodami. Ktoś kto kupi taki samochód nie uniknie odłączenia akumulatora a wtedy radio się zakoduje. Tak sobie kombinowałem, żeby takie kody wygenerować i dać przyszłemu nabywcy. Ale jak nie da rady - to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blur i tu sie z tobą niezgodze bo juz nie raz miałem okazje korzystać z kalkulatora kodów i np w Oplu Omedze bez problemów mi sie udało jak równiez w Audi. Więć nie wiem z kąd te twoje opinie na temat kalkulatorów. Może nigy ich nieużywałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

Opel jeśli jest na blaupunkcie (CAR 202, 300, 400 itp.) to spokojnie można go rozkodować, BMW też. ale VW, Audi itp. mimo iż są też robine przez blaupunkta mają inny algorytm więc podstawowym kalkulatorem ich się nie zrobi. Bez problemów można też rozkodować Mercedesa Becker i Forda Old, C, L i M oraz Renault Blaupunkt, to są takie podstawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Opel jeśli jest na blaupunkcie (CAR 202, 300, 400 itp.) to spokojnie można go rozkodować, BMW też. ale VW, Audi itp. mimo iż są też robine przez blaupunkta mają inny algorytm więc podstawowym kalkulatorem ich się nie zrobi. Bez problemów można też rozkodować Mercedesa Becker i Forda Old, C, L i M oraz Renault Blaupunkt, to są takie podstawy...

 

 

dokladnie tak..zeby rozkodować radio VW, Audi trzeba mieć "specjalistyczny" kalkulator, którego nie sposób znaleźć w sieci i trzeba za taką usługę płacić..ale może w niedalekiej przyszłości się to zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

No i tu moje pytanie do Dardi, odnośnie jego wypowiedzi

juz nie raz miałem okazje korzystać z kalkulatora kodów i np w Oplu Omedze bez problemów mi sie udało jak równiez w Audi
Czy oby na pewno radio Audi było fabrycznym radiem? Czy może udało ci się zdobyć taki kalkulatorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodziu143742

Witam, Mam problem z radiem gdyż odłączyłem akumulator i się radio zablokowało

Napisy jakie znalazłem na nim:

 

BLAUPUNKT GMPH

815 7 644 235 360

VWZ1Z5E3926526

 

oraz

RCD 200 Polo GP BVX

6Q0 035 152

 

Radio to ma odtwarzacz CD więc nie ma przycisku TA natomiast są przyciski AS, B/F, TRE, BAS, FM, AM, CD, TP.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności