Skocz do zawartości
killer666

szyba czołowa b3-b4 pasuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy są one takie same?

Niestety, czeka mnie wymiana:((

Po przeczytaniu odpowiedzi i rozeznaniu się w cenach zdecydowałem się na nówkę za 430 PLN z uszczelką i montażem. Używka oprócz tego że trzeba ją znaleźć jest zwykle porysowana i kosztuje jakieś 150 + montaż jak piszą koledzy 130 czyli około 300 i nigdy nie ma pewności że nie pęknie przy montażu.

Edytowane przez killer666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% są takie same ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można rzec ze są idealne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można rzec ze są idealne

Hmmm;

Znajomy kupił do B4 od B3, fanie wyciął starą szybę i .... pojechał z wiatrem we włosach po drugą już konkretnie do B4

Jednym słowem nie są współzamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyba od B3 jest minimalnie węższa, dlatego lepiej nie ryzykować, bo czasem może nie podpasować. Swoją drogą ja też mam do wymiany i sam szukałem używki. Jednak po rozeznaniu się w cenach nowych firmowych szyb Pilkingtona, nie wiem, czy się opłaca wstawiać używkę. Za szybkę trzeba dać jakieś 150-180zł, za wklejenie około 130zł, czyli wychodzi 300zł około za używkę... A za 400zł możesz mieć nową. To chyba jednak warto dać tą stówkę więcej i mieć nową szybkę, niż 15-sto letnią porysowaną używkę... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem od B3 do mojego b4 i pasuje idealnie:) tata znalazł mi i mówił ze bedzie pasowac wiec została zakupiona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem od B3 do mojego b4 i pasuje idealnie tata znalazł mi i mówił ze bedzie pasowac wiec została zakupiona

 

Szybka jest węższa, to pewne. Może po prostu masz większą szczelinę, niż orginalnie między szybą a karoserią, jak popatrzysz od zewnątrz. Widzisz, Tobie przypasowała, komuś, kto opisywał na forum już nie. Dlatego wsadzanie szyby od B3 do B4 to taka jak dla mnie trochę loteria, dlatego ja nie ryzykuję, bo więcej można stracić, niż zyskać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest inna niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności